Digitus DC DOCK6 incelemesi Digitus DC DOCK6: Hepsi bir arada

Oynat Digitus DC DOCK6 Sürekli bilgisayarınıza cihaz takıp çıkarmaktan bıktıysanız Digitus Docking Station ile bu soruna bir son verebilirsiniz.
COM Port dahil üzerinde birçok porta sahip bir ürün.
CHIP ONLINE Notu
85
  • Zengin bağlantı
  • eSata portu
  • Windows 7 uyumlu
Özetle

Sürekli bilgisayarınıza cihaz takıp çıkarmaktan bıktıysanız Digitus Docking Station ile bu soruna bir son verebilirsiniz.

Kablo takıp çıkarma derdine son veren geniş bağlantılı bir ürün.

Farklı ürünleri ve geniş ürün yelpazesi ile firmalardan kişisel kullanıcılara kadar çok geniş bir pazarı hedef alan Digitus bu defa hem dizüstü hem de masaüstü bilgisayarlar ürettiği Docking Station ürünüyle test merkezimize konuk oldu. Özellikle dizüstü bilgisayar kullanıcıların en büyük sorunu evden işe gittiğinizde bilgisayarınıza taktığınız ağ kablosu, ses sistemi, harici diskler ve diğer aksesuarlardır. Digitus'un bu ürünü ise bütün bu ürünleri tek bir cihazda birleştirerek sizi her defasında bu ürünleri dizüstü bilgisayarınıza takıp çıkarmaktan kurtarıyor. 480Mbps hızındaki USB 2.0 arabirimi ile PC'ye bağlanan ürünün arka panelinde seri port, PS2 klavye fare portu, 2 adet USB portu, eSata portu, RJ 45 Ethernet Portu ve açma kapama tuşu yer alıyor. Ürünün ön kısmına baktığımızda ise kart okuyucu, USB portları ve mikrofon ile hoparlör girişlerini görüyoruz. Beraberinde bir güç adaptörü ile gelen ürün bu sayede bağlanılan cihazları sorunsuz bir şekilde çalıştırabiliyor. Cihazın ön kısmında çalışma durumu ile ilgili bilgi veren bir LED ışığı olduğunu da belirtelim. Son olarak ürün Windows XP, Vista ve Windows 7'de sorunsuz çalışıyor.

Digitus DC DOCK6 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Digitus DC DOCK6
Ürün Türü USB Hub
CHIP Online Notu 85
Üretici Digitus
Teknik Detaylar
Arabirim USB 2.0 B Dişi
Depolama girişleri eSata, 2x USB A
Kart okuyucu SD/Mini/MMC/TF/MS/M2/MS DUO/CF/MD
Ağ arabirimi 10/100 Mbps
Ses girişleri Mikrofon/Hoparlör
Diğer Güç girişi

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Şunu söylemek gerekirse; ürünü uzun bir süreden beri kullanıyorum ve mükemmel bir ürün olduğunda hem fikirim.

''Şunu söylemek gerekirse; ürünü uzun bir süreden beri kullanıyorum ve mükemmel bir ürün olduğunda hem fikirim.''
Kimle hem fikirsin :D

Sen de yorum yaz

 


İlginizi çekebilir
Turhost