High Power Absolute 700W incelemesi Mutlak güç

CHIP ONLINE Notu
85
  • Verimli çalışma
  • Sessiz fan
  • Modüler yapı
Özetle

Sunduğu 700 Watt verimli gücü, sessiz çalışması ve modüler yapısı ile dikkat çeken Absolute Power oyuncular için ideal.

Yüksek verimliliğiyle ön plana çıkan ürün 80 Plus sertifikasına sahip.

Küresel ısınmanın giderek daha büyük bir sorun olmaya başladığı şu günlerde High Power'ın 700 Watt güç kaynağı sunduğu % 80 üstü verimlilikle harcadığımız enerjiyi son elektron'una kadar tasarruf ediyor. Ürün bu başarısı ile güç kaynaklarının verimlilik sertifikasyonu olan "80 Plus" programından "80 Plus" sertifikasını almaya hak kazanmış. Ürünü daha yakından incelediğimizde günümüzde artık bütün güç kaynaklarında görmeye alıştığımız modüler yapı gözümüze çarpıyor. Ürünün bir başka dikkat çenek özelliği ise golf topu ile benzer yüzeye sahip olan fanı. Ürünün %20 daha sessiz çalışmasını sağlayan bu fan oyun oynarken sizi rahatsız etmemeyi amaçlıyor. Düşük voltaj, yüksek voltaj, yüksek akım, yüksek güç, yüksek sıcaklık ve kısa devre korumasına sahip olan ürün yanlış montajdan doğacak sorunlarda hem parçalarınızı hem de kendini güvenceye almış oluyor. High Power'ın beraberinde Türkçe kullan kılavuzunun yanında bir de kablo taşıma çantasının gelmesi ise beğenimizi kazanan bir başka ayrıntı oldu. Son olarak ürünü kullanırken yine beraberinde gelen güç kablosunu kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

High Power Absolute 700W Teknik Özellikleri
Ürün Modeli High Power Absolute 700W
Ürün Türü Güç Kaynağı
CHIP Online Notu 85
Üretici High Power
Teknik Detaylar
Forma faktör ATX
Maksimum güç 700 Watt
Fan 135mm
Bağlantılar 1x 20+4, 1x 4+4, 2x PCI-e, 4x molex, 6x SATA
Verimlilik %80
Güç çıkışları 2x 12V: 50A , +5V 25A , +3.3V 25A

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Yetmez bana 700 watt. inceleme için sağoun

slı için gerekebilir..

alien beye yetmeyebilir ama bana yetiyor ki ben everest 450'yi sırf sıkıldığım için patlatmış adamım..:D

Hd 4850 pentium d 3,0 dijital tv kartı diğer bileşenler sabit disk gibi bildiğiniz şeyler... Canım sıkıldığı için bire işlemciyi 3.6 kulanıyordum.. Eh tabibir gün oyun oynayıp arkadanda unlocker çalıştırınca:D(yani işlemci ve ekran kartı %100 kullanımdayken) 40. dakikayı çıkaramadı ve patladı:D anakart falan hala sağlam:D ama tabi everest sigortasına kadar patlamış( baya baya içindeki sigortanın ayakları duruyor sadeece)

Eh tabi araştırdım ikinci elmi alayım kaç alayım derken kadıköyde x mağzada gerçekten iyi bir fiyata aldım şuan taş gibi....hani bana crossfire için güzel biriki kart verirseniz bunuda öldürebilirim... sonra ekran kartınızı temiz sorunsuz bir şekilde size geriiade ederim ;)

700 W hangi insaogluna yetmez anlayabilmiş değilim :D

alien bey hayırdır evde 100 tonluk presmi çalıştırıyorsunuzda 700 watt yetmeyecek :))))))))))))

1500 watt verelim sana o da az gelir belki=)

Abi yalan yok bu ürün benim arayıpta bulamadığım, daha doğrusu parayı denkleştiremediğim için almayı kesinlikle düşündüğüm ve şiddetle tavsiye ettiğim bir üründür.Şu an 170TLem var.Çoğu bitti azı kaldı :) 1 ay'a kalmaz alacağım inş.

Sen de yorum yaz

Turhost