HP Photosmart Premium C309G incelemesi Profesyonel baskı

CHIP ONLINE Notu
68
  • WiFi, BlueTooth
  • Dokunmatik LCD ekran
  • Çift taraflı baskı
Özetle

Dokunmatik ekranıyla kolay kullanım sunan yazıcı otomatik olarak çift taraflı baskıyla yeşili de koruyor.

Fotoğraf dahil hepsi bir arada baskı çözümü.

HP Photosmart Premium C309G profesyonel baskı çözümü arayanlar için tasarlanmış bir hepsi bir arada yazıcı. Çözüm profesyonel olunca bağlantı seçenekleri de elbette artıyor. HP Photosmart Premium C309G'de USB ve ethernetin yanı sıra kablosuz bağlantı için BlueTooth ve WiFi desteği sunuluyor. Dahası görüntüyü yazıcıya USB yuvasından flash bellekle veya SD-XD-MS ve MS DUO hafıza kartlarını kullanarak aktarabilirsiniz. Geniş bağlantı seçenekleri dışında bu yazıcıyı diğerlerinden ayıran bir başka özellik ise üzerinde güç düğmesi dışında herhangi bir düğme bulunmaması. Bunun nedeni ise ön yüzdeki dokunmatik LCD ekrandan tüm işlemleri kolayca yapabilmeniz. Türkçe desteği de olan bu ekran animasyonlu demolarla neyi nasıl yapacağınızı net bir şekilde açıklıyor. Dahili olarak çift taraflı baskı çözümüne sahip HP Photosmart Premium C309G'yi aynı zamanda bir tarayıcı ve fotokopi makinesi olarak da kullanmak mümkün. Yaptığımız baskı testlerinde özellikle siyah beyaz baskılarda ve fotokopilerde çok iyi bir kaliteyi yakaladığımızı söylemeliyiz. Aynı şekilde renkli baskıda da kalite ortalamanın üstündeydi.

HP Photosmart Premium C309G Teknik Özellikleri
Ürün Modeli HP Photosmart Premium C309G
Ürün Türü Yazıcı
CHIP Online Notu 68
Üretici HP
Teknik Detaylar
Teknoloji Mürekkep püskürtmeli
Sayfa boyutu A4
Baskı çözünürlüğü 600 x 600
Tarayıcı çözünürlüğü 4800 x 1200
Bağlantı USB 2.0, Ethernet, BlueTooth, WiFi
Diğer Dokunmatik LCD ekran

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

çift taraflı baskı özelliği güzelmiş kağıdı çevirmek zorunda kalmıyorsunuz

Bunlar eski, 8 silindirli Amerikan arabaları gibi.Aldıkları yola kıyasla oluk oluk benzin yakarlardı.Bunlar da 15 - 20 resimden sonra gelsin tanesi 50-60 hatta daha da fazlasına yeni kartuş.Tam soygun düzeni.Bende benzeri var ama kızakta duruyor.

alırsın doldurulabılır kartus rahat rahat basarsın

kartuş dolumu olmayan bir urun,aslında kartuşlar dolum ıcın uretilmiyor lan mıllet et alamıyor bir kartusa nasıl versin 55 60 tl
fotokopici gurkan

Sen de yorum yaz