Huntkey V-Power 500 Watt incelemesi Huntkey V-Power 500 Watt: Uygun Fiyat

Satın aldığınız yeni sisteme uygun fiyatlı ve sessiz çalışan bir çözüm arıyorsanız Huntkey'i tercih edebilirsiniz.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Uygun fiyat
  • Sessiz çalışma
  • Isıya duyarlı fan
Yaz sıcaklarının artması ile kasanızda etkili bir soğutmanın şart olduğu açık. Bu alanda kasanıza ek fanlar takabilir, tozları temizleyebilir ve işlemcinizin termal macununu değiştirebilirsiniz. Fakat güç kaynağız yüksek oranda ısı üretiyorsa daha az ısı üreten ve daha sesiz çalışan bir güç kaynağı almanın vakti gelmiş demektir. İşte bu noktada devre Huntkey V-Power 500 Watt devreye giriyor. Ürünün üzerinde bulunan 12 cm'lik fan daima sessiz ve serin bir çalışma ortamı sağlıyor. Yine bu fanın ısı duyarlı olması ise herhangi bir sıcaklık artışında fanın derinin artmasını sağlayarak kasanın ısınmasını engelliyor. ATX12V v2.2 standardını da destekleyen ürün çift çekirdekli işlemcileri de besleyebilecek kapasiteye sahip. %80 verimlilikte çalışan V-Power, aynı sunduğu çift +12V yolu ile 18A çıkış sağlayabiliyor. Ürün kararlı bir çalışma sağlamakla beraber herhangi bir aşırı yükleme söz konusu olduğunda kendi kendini kapatabiliyor. Dört adet SATA bağlantısı sunan ürün gerek sabit diskler gerek optik sürücü-ler içinde yeterli bağlantıya sahip. Son olarak ürünün 80.000 saatlik çalışma ömrü yaklaşık dokuz yıllık çalışma süresi ile sizi uzun süre idare edecektir.SONUÇ: Satın adlığınız yeni siteme uygun fiyatlı ve sessiz çalışan bir çözüm arıyorsanız Huntkey'i tercih edebilirsiniz.
Özetle

-

Huntkey V-Power 500 Watt Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Huntkey V-Power 500 Watt
Ürün Türü Güç Kaynağı
CHIP Online Notu 68
Üretici Huntkey
Teknik Detaylar
Form faktör ATX 24 pin
Maksimum güç 500 Watt
Soketler 1 x 20+4pin, 2 x 6 PCI-E, 3 X PATA, 1 x 4+4 pin, 4 x SATA
Gürültü oranı 20 dbA
Fan 1 X 12 cm

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

ilk seçeneğim her zaman cros fire destekleyen güç üniteleri oldu. uzun zamandır düşmesini beklerken fiyatların iyice yükseldi bende bu yüzden her ne pahasına olursa olsun bunların önceki fiyatların altına düşmesini beklicem 125 ytl high power bi modelini kestirmiştim gözüme daha düşecek derken bide baktımki 134 ytl olmuş artık uzun bir zaman elektornik oem parça satan sanal mağzalara girmeyecem.

Bence Bu kadar Ayrıntıya Gerek yok zaten yeni alınan bi bilgisayar kasaındaki power yeter ve artar bile ama uzun süre Bilgisayarı açık olan biri için ideal bişi yinede ben bu kadar bahalı bişi almam 15 ytl aldığım powerı 1 yıldır kulanıyorum ve halen hiçbir sıkıntı yok.

Sen de yorum yaz