In Win Adnroid incelemesi Başarılı tasarım

CHIP ONLINE Notu
85
  • Editörün seçimi
Özetle

Sıra dışı tasarımı ve adıyla dikkat çeken Android, soğutma performansı ve kaliteli yapısıyla da beğenimizi kazanan bir kasa.

Mükemmel tasarımıyla dikkat çeken bir ürün.

In Win'in yeni kasası Andorid, ilk bakışta mükemmel tasarımıyla dikkat çeken bir ürün. Ön kısımda yer alan metalik kapakçıklar ile Robocop'ı andıran ürün bilim kurgu romanlarından fırlamışçasına bir havaya sahip. Tasarımı bir kenara bıraktığımızda ise ürünün soğutma konusundaki başarısı göze çarpıyor. Önde, arkada ve üstte yer alan 12 cm'lik fanların yanında yan kapakta yer alan 22 cm'lik fan ile ürün soğutma konusunda da başarısını gözler önüne seriyor. Normal şartlarda 4 adet fan gürültü yapabilir, fakat In Win'in kullandığı kaliteli fanlar rahatsız edici bir gürültü oluşturmuyor ve sistemin oluşturduğu ses 30 dB civarında seyrediyor. Güç kaynağının kasanın alt kısmına yerleştiren In Win, kablo yönetimini kolaylaştırıyor, işlemci, bellek ve anakartın oluşturduğu ısının daha kolay dışarı atılmasını sağlıyor ve kasa içi hava sirkülasyonuna da katkıda bulunuyor. Tüm bunların yanında ürünün artık bütün kaliteli ve modern kasalar gibi vidasız tasarım ve kolay sabit disk yönetimi sunduğunu da belirtelim. Ayrıca isteğe bağlı olarak kasadaki 5.25" yuvaları 3.5" sürücü bölmelerine dönüşmek için ilave bağlantılar da mevcut.

In Win Adnroid Teknik Özellikleri
Ürün Modeli In Win Adnroid
Ürün Türü Kasa
CHIP Online Notu 85
Üretici In Win
Teknik Detaylar
Tip Mid Tower
Malzeme SECC Çelik
Yuvalar 3.5''× 1, 5.25''× 5, 3.5 "x 3
Ön portlar HD Ses, USB2.0 x 2, e-SATA
Genişleme yuvaları 7
Boyut 456x225x500mm

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

süper bi kasa ya :D Fiyatı ne kadar acaba? :) :D

Çok da ilginç görünmedi açıkcası bana güç kaynagının alta olması bence dez avantaj çok çabuk toz tutabilir yukarda olan bir güç kaynagına göre.

Güç kaynağının aşağıda olması toz tutmasına neden olmaz.

benim kasam inwin android gerçekten çok iyi bir soğutmaya sahip ses hiç yok özel filtreler sayesinde neredeyse hiç toz tutmuyor bence 10 numara kasa

Sen de yorum yaz

Turhost