In Win B2 Stealth Bomber incelemesi Müthiş tasarım

Vida gerektirmeyen pratik montaj olanağı, etkili hava dolaşımı ve tasarımı ile göz dolduran bir kasa

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
  • Etkileyici tasarım ve soğutma
  • Kolay montaj
  • Ağır
B2 bombardıman uçaklarını duymuşsunuzdur. Bu sessiz ve görünmez fakat son derece güçlü uçaklardan esinlenerek tasarlanan InWin'in kasası, her köşesinde tasarımcılarının emeğini gösteren bir ürün. Oldukça ağır olan kasa, yalnızca arka tarafındaki iki plastik tutamacın kolayca çıkarılmasıyla açılıyor. Kasanın içine baktığınız zaman etkilenmemek elde değil. Ön ve arka tarafında bulunan 120 mm'lik fanların yanı sıra, yan tarafındaki bir panele iki adet 80 mm'lik fanlar eklenmiş. Bu panel kolayca açılabiliyor ve kasanın içinde anakart gibi bileşenleri takarken bir sorun çıkartmıyor. Aynı panel ekran kartı ve anakartı soğuturken dilendiği takdirde sağdaki fan yan çevrilip kasanın içine doğru yönlendirilerek sabit diskleri soğutması sağlanıyor.Sabit disk yuvaları yan yerleştirildiğinden söküp çıkartması son derece kolay. Zaten kasanın içinde güç kaynağı ve anakart hariç hiçbir şey için vida kullanmıyorsunuz. PCI yuvaları yumuşak plastikten tutamaçlarla, 5,25'lik yuvalar ise gene plastik kaydıraçlarla sabitlenebiliyor. Ürünün ön kapağı bir kokpit kapağı gibi açılarak yukarı kayıyor ve USB gibi port'lar burada bulunuyor.SONUÇ: Vida gerektirmeyen pratik montaj olanağı, etkili hava dolaşımı ve tasarımı ile göz dolduran son derece başarılı bir kasa.
Özetle

-

In Win B2 Stealth Bomber Teknik Özellikleri
Ürün Modeli In Win B2 Stealth Bomber
Ürün Türü Kasa
CHIP Online Notu 85
Üretici In Win
Teknik Detaylar
Renk Siyah
Genişleme yuvaları 2 x 3,5, 4 x 5,25, 5x HD 3,5
Çoklu portlar 2 x USB 2.0, 2 x E-SATA, 1 X firewire, ses ve mikrofon
Güç kaynağı Yok
Boyut 435 x 235 x 525 mm
Ağırlık Yaklaşık 10 kg

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

aslında abim gibi pc yi soğutma zorluğu yaşayan ve sürekli pc basında istemeden reset yiyen kişiler için 2de birde teknik servise pc yi bırakıp 10-15 gün beklemekten daha ii bi çözüm gibi görünüyo ama fiyat verilmemiş ki eğer ucuz olsa doğun günü hediyesi niyetine ii olurdu.

Tam Çözüm Olmazki ? En iyisi Sen o abine ? Güzel Bi Sıvı Sogutucu Kiti Al Degil Birdaha pc isinması hiç bişey olmadan res atmadan kurtulur ... !

Ben kasanın öyle göz dolduracak kadar güzel bir yanını göremedim... İki tane 120 lik fan etkiliyorsa sizi bende 6 tane var, cm-690. Vida gerektirmemesi çok güzel. Ve en önemlisi kaç watt'lık power var(gerçek güç)?? artık kasaların içerisine iyi power koymaları gereken bir zamandayız..

Kasa konusu hassas bir konu. Beni görünümü değil sesizliği ve bir çok arkadaşın dediği gibi güç kaynağı etkiler. Fiyat'ta önemli. Resimden gördüğüm kadarı ile ön panelde USB, kulaklık v.s. çıkışı yok. kasa konusunda 2003 den beri Asus kullanıyorum bir defa olsun sistem ısıdan dolayı çökmedi.

benim en çok harddiskim ısınıyor ben de çıkarıp buzdolabına koyuyorum 5 dk 20 derece oh 45 ten iniyo

Kasa konusu hassas bir konu. Beni görünümü değil sesizliği ve bir çok arkadaşın dediği gibi güç kaynağı etkiler. Fiyat'ta önemli. Resimden gördüğüm kadarı ile """ön panelde USB, kulaklık v.s. çıkışı yok"""". kasa konusunda 2003 den beri Asus kullanıyorum bir defa olsun sistem ısıdan dolayı çökmedi

üşenbeyim adamların yazdığı yazı okusaydın usb çıkışı olduğunu görürdün :P

thermaltake 1 numara gerisi hikaye

arkadaşlar bu kasanın fiyatını birkaç yerde 154$ olarak okudum.bu fiyat eğer kasada power de varsa makul bir fiyat ama power yoksa böle bir kasaya dandik bir power takılmayacağından (tahminimce 120-130 ytl lik bir power olur belki daha fazlası) power fiyatıyla çok pahalıya geliyo.kasayla ilgili içinde şu kadarlık bir power var diye bir yazı okumadım.eğer power le ilgili bilgisi olan bir arkadaş paylaşırsa çok memnun olurum...

Sen de yorum yaz