In Win EA001 incelemesi Kolay montaj

Bu kasa içerisine erişimi son derece kolaylaştıran ve etkili bir hava dolaşımına imkân sağlayan bir ürün.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Kolay montaj imkânı
  • Etkili soğutma
  • Dayanıklı tasarım
Son teknolojilere büyük merak duyuyorsanız, kasanızın içini kurcalamadan da duramıyorsunuzdur. Bu durumda yeni bir sabit disk çıkartıp takmaktan, bilgisayarınızı kucaklayıp LAN turnuvalarına katılmaya kadar birçok işi de yapıyorsunuz demektir. İşte In Win EA001 kasasıyla tüm bu işleri kolaylaştırmış. Öncelikle kasanın arka tarafında bulunan plastik tırnaklar sayesinde, vida sökme derdiyle boğuşmadan kasayı bir saniyede açabiliyorsunuz. Eğer kasanızın içindekileri güvene almak istiyorsanız bu kez de kilit takabiliyorsunuz.Güçlendirilmiş yan paneli sayesinde anakart dış darbelere karşı korunmuş. Kasanın içerisindeki 5,25'lik yuvalar, plastik vidalarla kolayca montaja izin veriyor. Böylelikle tornavida peşinde koşmuyorsunuz. Kasanın arkasında bulunan 120 mm'lik fan ve hem güç kaynağının altında hem de PCI yuvalarının yanında bulunan hava boşluklarıyla da etkili bir soğutma sağlanmış.
Özetle

Kasa içerisine erişimi son derece kolaylaştıran ve etkili bir hava dolaşımına imkân sağlayan bir ürün.

In Win EA001 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli In Win EA001
Ürün Türü Kasa
CHIP Online Notu 68
Üretici In Win
Teknik Detaylar
Renk Siyah
Genişleme yuvaları 4 x 3,5, 2 x 5,25 dâhili, 6xPCI
Çoklu portlar 2 x USB 2.0, ses ve mikrofon
Fan Arka 120 mm
Güç kaynağı 400 W
Boyut Midi ATX 415 x 190 x 445 mm
16/03/2008 Tarihli Fiyatı 100 YTL (KDV Dahil)

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Gerçek 400W mı?

15 gundur bu kasa ıle topladıgım sistemi kullanıyorum ..gürültü seviyesi çok iyi kullanışlı ve güzel bir ürün ..tavsiye ederim.bence tek eksiği disk yuvası 2 adet ama flopy yuvasını kullanırsanız sorun yok ...

Güç Kaynağı kaç watt? gerçek değer?

fiyatı kaç para fiyatı

Bu urunu bir fuarda gordum,Inwin dunyaca cok unlu bir firma,fakat Turkiye de daha distributor kanaliyla bir senedir mevcut,ogrendigim kadariyla esas isleri daha cok dunya lideri bilgisayar ureticilerine (HP,Packerd Bell,vs) kasa ve power supply uretimi yapmakmis. Daha cok ust duzey kaliteli urunleriyle on plana cikiyorlar.Bende ogrendiklerime dayanarak Inwin B2 kasasini satin aldim gercekten harika bir kasa. Herkese tavsiye ederim. Inwin Allure kasa ise cok ilginc ozelikle bayanlara yonelik,swarovski taslar var uzerinde:)

Arkadaşlar size bir sorum olacak.Ben bir pc topluyorum.pc 450 w istiyo(amd phenomX3 işlemci,9600GT ekran kartı...) IN WIN EA001 yı araştırdım.400W diyorlar.Gerçeği ne kadar çeker bilmiyorum.eğer tam 400W ise sistemimi kaldırır mı?

Sen de yorum yaz