Inca IH-4150 incelemesi Inca IH-4150: Uygun fiyatlı

Hafifliği ve rahat kullanımıyla Inca'nın bu ürünü ihtiyacınızı görecektir.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
51
  • Rahat kullanım
  • Uzun kablo
  • Uygun fiyat
Müzik dinlerken veya oyun oynarken kaliteli bir kulaklığa sahip olmanın önemi tartışılmaz. Müzik dinlerken belki kaliteden fedakârlık edemeyiz. Fakat oyunlarda bu çok ön plana çıkmaz. Daha çok uzun saatler boyunca başımızda taşıdığımız ağırlığın bize verdiği rahatsızlık veya kulaklarımızı sıkmaktan kızartan tasarım hatalarıyla boğuşuruz. İşte Inca'nın ürününde de buna önem verilmiş. Kulaklığın ses kalitesi çok yüksek değil. Son derece berrak tizler, güçlü baslar duymuyorsunuz. Fakat kulaklık hafif ve kulaklarınızın etrafını saran yastıklar sayesinde konforlu. Üstelik dış sesleri engellemede de başarılı. Ürünün üzerinde bulunan mikrofon kısa ve sert plastikten yapılmış. Bu yüzden kırılmalara açık ve bazen ses iletişiminde sorun çıkartabiliyor. Fakat tüm bunlar oyun oynarken, özellikle de Internet üzerinden oynanan oyunlarda arkadaşlarınızla beraber vakit geçirirken bir engel teşkil etmiyor.Ürünün 220 cm'lik uzun kablosu sayesinde kulaklığı yerdeki bilgisayarınızdan bile kolaylıkla kullanabilirsiniz. Son derece uygun fiyatlı kulaklık, rahatlık avantajı sayesinde kulaklarınızı acıtan veya kolayca yıpranan rakiplerine ciddi bir alternatif.
Özetle

Eğer uzun süre oyunun veya Skype gibi programların başından kalkmıyorsanız, hafifliği ve rahat kullanımıyla Inca'nın bu ürünü ihtiyacınızı görecektir.

Inca IH-4150 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Inca IH-4150
Ürün Türü Kulaklık
CHIP Online Notu 51
Üretici Inca
Teknik Detaylar
Arabirim 3.5 mm
Empedans 32 Ohm
Hassasiyet 120 ± 3 dB/mW
Frekans aralığı 20 – 20.000 Hz
Mikrofon Duyarlılığı 54dB ± 3dB
Kablo uzunluğu 220 cm

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Gerçekten çok güzel bir kulaklık. Uzun zamandır kullanıyorum. Kalitesi iyi. Sesi de gayet güzel çıkıyor. Çok üst seviye bir model almayacakların tek tercihi olmalı...

Sen de yorum yaz