Inca IT-DG36 USB incelemesi PC'de Uydu Keyfi

Uydu yayınlarının keyfini dilediğiniz gibi çıkartın.

Oynat Inca IT-DG36 USB Uydu yayınlarının keyfini dilediğiniz gibi çıkartabileceğiniz ve dış kaynaklardan da görüntü alabileceğiniz bir ürün.
Gücünü bir harici adaptörden alan ürün bilgisayarınıza USB 2.0 arabiriminden bağlanıyor.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
  • Kolay kurulum
  • Türkçe arayüz
  • Kompozit girişler
Eğer evinizde veya apartmanınızda bir çanak anten kuruluysa monitörünüzü yalnızca kendiniz için kullanabileceğiniz bir televizyona çevirebilmeniz mümkün. Bunun için Inca'nın TV Box IT-DG36 ürünü ise gerçekten ideal bir çözüm. Gücünü bir harici adaptörden alan ürün bilgisayarınıza USB 2.0 arabiriminden bağlanıyor. Kurulumu son derece kolay olan ürün Türkçe arabirimi sayesinde kullanıcıya gerek kurulum gerek kullanım sırasında yardımcı oluyor. Eğer bu işlerde acemiyseniz ürünle beraber gelen el kitapçığını okumanızda büyük fayda var. Adım adım yapacağınız her şeyi burada bulabilirsiniz. Ürünle tüm kanalları taradıktan sonra kullanıma hazır oluyor. Ürünü dilerseniz iki adet AAA pil ile çalışan uzaktan kumandasıyla da yönetebilirsiniz. Tabiî ki ürünü kullanarak kanallardaki yayınları MPEG-2 formatında kaydedebilirsiniz. Time Shifting özelliği sayesinde yayınları durdurup kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Ayrıca ürünün arkasındaki girişler sayesinde DVD oynatıcı ya da video kamera gibi harici görüntü kaynaklarından da görüntü alabilmeniz mümkün. Böylelikle bu ürünle beraber bir taşla iki kuş vurmuş oluyorsunuz.
Özetle

Uydu yayınlarının keyfini dilediğiniz gibi çıkartabileceğiniz ve dış kaynaklardan da görüntü alabileceğiniz bir ürün.

Inca IT-DG36 USB Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Inca IT-DG36 USB
Ürün Türü Medya Oynatıcı
CHIP Online Notu 85
Üretici Inca
Teknik Detaylar
Arabirim USB 2.0, DiseqC 1.0 ve 1.1
Yayın standardı Şifreli ve şifresiz uydu yayınları
Video girişi Kompozit
Türkçe dil desteği Var
Uzaktan kumanda Var
Diğer Radyo

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

peh, bre peehhhh....

aldım ama birde uydu bulmayı başarabilsem tam olacak. çok anlatımı zor bir ürün. çıldırıp kırdım oldum neredeyse.. kitapçık çok yetersiz

bu ürün tek kelimeyle berbat 3 kere istanbula servise gitti ama hala 2-3 adet kanalı izleyebiliyorum

vistada (32bit) cd den kurulma problemi yaşayabilirsiniz 64 bit için desteği yok işletim sisteminiz 64 bit ise almayınız. kendi kurulum cd sinden kuruluyor zor değil driver aramayın. disecq ayarı çok kolay kanal geçişleri problemsiz. unutmayın 1700 mh altı işlemcilerde sıkıntı yaratıyor.

tek kelime ile berbat tv kartı 1 defa görüntü aldım kapatıp açtım daha görüntü alamadım 1 yıldır kurmaya ugraşıyorum. kırıp atmak kolayda ah bir kurabilsem aklı olan almaz ben yandım siz yanmayın

incaya verdiği eziyetten dolayı teşekkür ederim

kartı alalı bir ay oluyor almak isteyen arkadaşa 10 tlye bırakırım

bende aldim hala kuracağım... pişman olmaya başladim artık cinlerim tepeme cıkmaya başladı...

Sen de yorum yaz