Inca IWM-230R incelemesi Nano algılayıcılı

CHIP ONLINE Notu
68
Özetle

Küçük fakat bir o kadar da kullanışlı bir fare olan Inca IWM-230R, sunduğu özelliklere karşın uygun fiyatı ile beğenimizi kazanan başarılı bir ürün.

Inca'nın yeni kablosuz faresi, nano alıcısı ile gayet kullanışlı ve taşınabilir bir ürün.

Farklı alanlardaki başarılı ürünleriyle beğenimiz kazanan Inca, bu ay Test Merkezimize yeni kablosuz faresi IWM-230R ile konuk oldu. Yüksek hassasiyetli optik algılayıcısı ile cam yüzey haricinde her yüzeyde çalışabilen bu kablosuz fare, 2.4 GHz frekansında çalışıyor ve bir kanalda 256 adres kullanarak diğer farelerle çakışmayı engelliyor.1 ila 1,5 metre kapsama alanına sahip olan IWM-230R'nin 800 DPI tarama çözünürlüğü ile istediğiniz rahatlıkta bir kullanım elde edebiliyorsunuz. Bunların yanı sıra IWM-230R, 6 tuşlu ergonomik tasarımıyla sol elini kullananları da unutmamış. Tüm bu başarılı özelliklerin yanında tırnak boyutundaki ufak algılayıcısını ürünün alt kısmına yerleştirerek seyahat esnasında algılayıcıyı kaybetme derdinden kurutulabiliyorsunuz. Yine algılayıcının ufak boyutları sayesinde aslında bilgisayarınızdan çıkarmanıza gerek bile yok. Windows'un bütün sürümlerinde sorunsuz çalışabilen fare, hiçbir kuruluma gereksinim duyulmadan tak-kullan özelliği ile kullanıcıyı yormuyor. Son olarak pil şarj etmekten bıkanlar için fare uyku modu özelliği ile enerji tasarrufu sağlıyor.

Inca IWM-230R Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Inca IWM-230R
Ürün Türü Fare
CHIP Online Notu 68
Üretici Inca
Teknik Detaylar
Algılayıcı 800 DPI
Arabirim USB 2.0
Çalışma mesafesi 1-1.5m
Boyutlar 95x52x31mm
Çalışma frekansı 2.4 GHz
Kutu içeriği Fare, alıcı, pil, kitapçık

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Hiç kullanışlı bir ürün değil.Chip e güvenip almıştım ama bu kadar rezil bir cihaz yok

aynen katılıyorum rezil bir cihaz çalışma ömrü 2 gün :)

Bu üründen 1 tane aldım çok hoşuma gitmişti faka 2 gün çalıştı bi arkadaşım aban bundan bi tane daha hediye almış o da 3 gün çalıştı rezalet bi ürün geride veremedik bize kaldı :(

bende var gayet ii 1 yıla yakındır kullanıyorum taş gbi sizin piller bitio olmasın =)

ben de aldım ve bir süre sonra bozuldu, şu an çalışmıyor nasıl düzeltebilirim bilen var mı?

win 7 starter tanımıyor....

4 yıldır kullanmaktayım. Her yönüyle süperrr.

Sen de yorum yaz

Turhost