Inca IWM-700GL incelemesi Inca IWM-700GL: Kolay kullanım

Şık tasarım ve kolay kullanım

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Tek tuşla DPI geçişi
  • Ergonomik tasarım
  • Bluetooth verici saklama bölümü
Inca'nın IWM-700GL model kodlu faresi ilk bakışta üzerinde bulunan ve elinizin kaymasını önleyen kaliteli kaplamasıyla dikkatinizi çekiyor. Sağ elle kullanmaya uygun olan fare, 1600 ve 800 dpi desteği veriyor ve tek tuşla dilediğiniz dpi'da çalışmanızı sağlıyor. Böylelikle günlük uygulamalar ve hassa çalışma gerektiren uygulamalar arasında kolayca geçiş yapabiliyorsunuz. Farenin en güzel özelliklerinden birisi içerisine saklanmış olan minik USB vericisi. Açıkçası buna daha önce hiçbir üründe rastlamamıştık. Böylece USB vericiyi asla kaybetmiyorsunuz. Ürün 2 adet AAA pil ile çalışıyor. 2.4 GHz teknolojisi ile güçlü bir çekim gücüne sahip olan ürün ayrıca 256 ID özelliği sayesinde etrafındaki diğer kablosuz ürünlerle çakışmıyor. Ürünün sol tarafına, baş parmağınızın altına yerleştirilen iki adet tuş sayesinde parmağınızı çok geriye çekmeden fareyi belgelerin arasında gezerken kolayca kullanabiliyorsunuz. İki adet AAA pil fareye büyük bir ağırlık katmıyor, tam tersine kullanımını daha da kolaylaştırıyor. Fare, masanın üzerinde kolayca kayıyor. Açıkçası testlerimizde ürünle ilgili hiçbir sorunla karşılaşmadık.
Özetle

Şık tasarımı ve kolay kullanımıyla hem ofiste işinizi görebileceğiniz hem de seyahatlerinizde yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz bir ürün.

Inca IWM-700GL Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Inca IWM-700GL
Ürün Türü Fare
CHIP Online Notu 68
Üretici Inca
Teknik Detaylar
Arabirim Bluetooth
Teknoloji Lazer
Tuş Sayısı 6
Kaydırma Tekeri Var
Çalışma Mesafesi 10 metreye kadar
Diğer DPI değiştirme tuşu

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

gerçekten güzeL bi mausemis

2 haftadır bu ürünü alsammı diye araştırıyordum, nette olumlu olumsuz birçok yorum dan sonra kararsızdım ama chip tanıtımını yaptığına göre karar belli diyerek bugün siparişi verdim :)

çabuk bozuluyor

Seyahat ne alaka mini varken bunu seyahatte ne yapacaksak artık. Tam bi masaüstü mouse'ı

2 yıldır kullanıyorum fonksiyonel bir mouse pil ömrü 3-4 ay gayet iyi bir mouse ben aldığımda 45 liraydı şimdi dahada hesaplı olmuş. Alın kullanın .

arkadaşlar pil ömru 3-4 ay değil 3-4 hafta gitmiyor piyasadaki en pahalı pili bile aldım 11 tl bir ayı bulmuyor sonra birde bozuldu garantiden geldi şimdide durmadan takılıyor kesinlikle tavsiye etmiyorum.

aldım bir hafta sonra bozuldu pil ömrüde çok kısa

arkadaşlar maus güzelde cd sini kaybettim yan tuşları kullanamıyorum bunun driver ı nerden bulabilirim yada yüklemeden nası atama yapabilirim yan tuşları :(

aynı ürünü aldım 1 hafta oldu. memnunum ama alttaki ışığı yanmıyor. hiç yandığını görmedim. normalmi?

mousede zaten altta ışık yok,,ayrıca internet sayfaları arasında geçiş sağlayan kısayol tuşları çok kullanışlı ve bu tuşları aynı zamanda klasör geçillerinde de kullanabilirsiniz..duracell şarjlı pil kullanıyorum ve tüm günümün çoğunu pc başında geçiriyorum, piller en az 2 hafta dayanıyor...

yanlardaki kısa yol tuşları çok iyi. ele tam oturuyor. pili aldığımdan beri bitmedi hala kullanıyorum. ürünü beğendim.

Lazer değil sensör kullanıyor. Herhangi bir ışık çıkışı yok.

Sen de yorum yaz