Inca IWS-549 incelemesi Kullanımı kolay

CHIP ONLINE Notu
68
Özetle

Hafifliğiyle kolayca taşıyıp bilgisayarınızı uzaktan kontrol etmenize olanak tanıyan set, ergonomisi ve şık tasarımıyla beğenimizi kazandı.

Kullanımı kolay

Inca'nın klavye-fare seti ilk bakışta yüksek sayıdaki fonksiyon tuşlarıyla dikkat çekiyor. Tak çalıştır özelliğiyle herhangi bir ekstra yazılım veya sürücü kurmaya gerek kalmadan bu tuşlarla bilgisayarınızdaki çoklu ortam uygulamalarından ofis yazılımlarına kadar birçok aracı kontrol edebiliyorsunuz. Klavyenin üzerindeki pil göstergesi ise sizi tatsız sürprizlerden önce uyarması açısından güzel bir ayrıntı. Ufak boyutlu nano alıcısı ile 2.4 GHz frekansında iletişim kuran setin 10 metrelik bir kapsama alanı mevcut. Bu bağlamda ürünün özellikle de HTPC'ler için uygun olduğunu söyleyebiliriz. Yine hem klavyenin hem de farenin hafif olması da ürünün elde kullanımını kolaylaştıran diğer etkenler arasında. Sette yer alan fareye göz attığımızda ise başarılı dış kaplama dikkat çekiyor. Mat yüzey hem elinizin terlemesini önlüyor hem de çok daha iyi bir kavrama sunuyor. Son olarak ürünün pil tasarrufu için uyku modu bulunduğunu da belirtelim.

Inca IWS-549 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Inca IWS-549
Ürün Türü Klavye ve Mouse
CHIP Online Notu 68
Üretici Inca
Teknik Detaylar
Arabirim USB 2.0 RF 2.4 GHz
Kullanım alanı 10 metre
Tuş sayısı 105, 18 adet multimedya
Güç gereksinimi 4 x AAA
Boyutlar 460mm × 172mm × 23mm
İşletim sistemi XP / Vista / 7

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

tak çalıştır özelliği ile extra bir kurulua gerek kalmadan ürünü kullanmaya başladım ayrıca açıklamada da yazdığı gibi kapsama alanı çok iyi.

Sen de yorum yaz

Turhost