Keyscan KS810-P incelemesi Tarama parmak ucunuzda

CHIP ONLINE Notu
68
Özetle

Tarama işlemi için bir yığın programla uğraşmak yerine belgelerinizi tek tuşla e-postalara eklemek istiyorsanız Keyscan tam size göre.

Büyük cihazlara ihtiyaç duyduğunuz tarama işini parmaklarınızın ucuna getiren bir ürün

Küresel ısınmanın tavan yaptığı ve ormanların günden güne yok olduğu günümüzde, elinizdeki kâğıtları anında dijital ortama aktarıp istediğiniz kişiye göndermenizi sağlayan bir ürün olsaydı nasıl olurdu? Keyscan, klavye ile tarayıcı birleştirerek normalde büyük cihazlara ihtiyaç duyduğunuz tarama işini parmaklarınızın ucuna getiren bir ürün. Bir adaptör ile çalışan ve USB 2.0 arabiriminden bilgisayara bağlanana ürün ile renkli veya siyah beyaz fark etmeden dokümanları tarayabiliyorsunuz. Gri modda 5 saniyede bir doküman tarayabilen ürün, renkli belgeleri ise 15 saniyede tarayabiliyor. Keyscan'in tarama çözünürlüğü ise gayet başarılı: 300 DPI. 1.33 Kg ağırlığı ile standart klavyelerden sadece 500 gram daha ağır olan ürün, 1mm kalınlığa kadar büyük küçük bütün belgeleri tarayabiliyor.

Keyscan KS810-P Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Keyscan KS810-P
Ürün Türü Klavye
CHIP Online Notu 68
Üretici Keyscan
Teknik Detaylar
Arabirim USB 2.0
Bağlantı 2 x USB 2.0
Tarama çözünürlüğü 300 DPI
Tama hızı S/B 12s/dk, Renkli 4s/dk
Boyutlar 48.5 x 19.55 x 3cm (UxGxY)
Ağırlık 1.33 Kg

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Harika bir yenilik bence ofislere kesinlikle gerekli hatta bizim okula bile gerekli eğitim derslerinde fotokopi müptelası olduk bilgisayar bölümünde okumamıza ragmen...

evet guzel cihazzzz

Sen de yorum yaz