Lacie Electron22blue IV incelemesi Hassas, keskin ve net

Özetle

Gelişkin teknolojisiyle özellikleri ile en doğru renk çıkışlarının ekranda görüntülemesini sağlayan Lacie, tam grafik profesyonellerine göre.

LaCie'nin dördüncü nesil monitörleri, çok daha iyi resim keskinliği sunan yeni elektron tabancası ile grafik profesyonellerinin performansını yükseltiyor. Oyun ve multimedya uygulamalarında çalışan kullanıcılar için ideal bir parlaklık sunan bu monitörler, bu sayede ayrıntıları daha net verebiliyorlar.

Lacie electron22blue IV bu serinin temsilcilerinden birisi. Macintosh ve Windows tabanlı bilgisayarlarla uyumlu çalışan ve düz ekran (CRT) teknolojisi sayesinde farklı ortamlardaki ışık yansımasını en aza indiren LaCie Electron Blue IV, günün her saatinde en yüksek kalitede renk sunabilmesiyle de dikkat çekiyor.22 inç ekran büyüklüğünün yanı sıra Diamondtron ekran tüpüne sahip olan Lacie, yansımayı en aza indirgeyebiliyor ve başarılı geometrisi ile en uygun görüntüleri oluşturabiliyor.Ulaşabildiği maksimum 2.048x1.536 piksel çözünürlüğü ile de en gelişmiş çözünürlük ve renk kontrolünü sağlıyor.

Lacie Electron22blue IV Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Lacie Electron22blue IV
Ürün Türü Monitör
Üretici Lacie

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

merhaba...
Lacie Electron22blue IV fiatı ne nasıl alınır hakkında hiç bir bilgi yok . almak isteyen nerden nasıl alacak.. hoşcakalın
ibrtekin@hotmail.com

evet bende Lacie Electron22blue IV monitörden almak istiyorum. Eğer nereden satın alabilirim bilne varsa yardımcı olursa çok iyi olur.

billykidbk@gmail.com

merhaba Lacie Electron22blue IV monitörden almak istiyorum. Nereden alabilirim. kaya_sukru@hotmail.com

Sen de yorum yaz

 

İlginizi çekebilir
Turhost