Lenovo ThinkPad X301 incelemesi 1.8" Sabit Diskli

13,3 inç ekranı ile Lenovo ideapad X301 güçlü bir dizüstü bilgisayarı.

Oynat Lenovo ThinkPad X301 13,3 inç ekranı, 1,8 inçlik yeni Toshiba sabit diski ve daha yüksek işlemcisiyle Lenovo ideapad X301 güçlü bir dizüstü bilgisayarı.
3 adet USB girişinden birisi ürünün arkasına konuşlandırılmış.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
  • Ek yazılım özellikleri
  • Yüksek taşınabilirlik
  • Hoparlör performansı güçlü
Lenovo'nun X300 modelini Ocak sayımızda incelemiş ve editörün seçimi ödülüne layık görmüştük. Donanım olarak daha yüksek bir işlemciye sahip olan Lenovo Ideapad X301'in böylelikle performansını da arttırmış. Tıpkı önceki ürün gibi bu da küçük boyutlarıyla kolunuzun altındaki bir çantaya kolayca sığıyor ve kendini hissettirmeyen ağırlığıyla oldukça kolay taşınabiliyor. Ürünün en çekici yanı ise üzerinde gelen yazılım paketi. Lenovo'nun kendi farkını koyduğu yazılımlarına ürünün üzerindeki Think Vantage tuşuyla ulaşabiliyorsunuz. Bu yazılımlar ayrı bir paket olarak bile satılabilir. Üründe bir kurtarma dosyası yaratarak DVD'ye yazabiliyor ya da başka bir diske aktarabiliyorsunuz. Üründe hem iz çubuğu hem de touchpad var. Böylelikle kullandığınız yazılıma göre ürünün yönetimi de kolaylaştırılmış. Parmak izi okuyucusu bu üründe de bulunuyor. 3 adet USB girişinden birisi ürünün arkasına konuşlandırılmış. Ayrıca ön tarafında bulunan iki adet 2V gücündeki hoparlörün performansından memnun kalacağınızı düşünüyoruz. Bu hoparlörlere ürünün üzerinde bulunan ses tuşlarıyla kolayca kumanda edebilirsiniz.
Özetle

13,3 inç ekranı, 1,8 inçlik yeni Toshiba sabit diski ve daha yüksek işlemcisiyle Lenovo ideapad X301 güçlü bir dizüstü bilgisayarı.

Lenovo ThinkPad X301 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Lenovo ThinkPad X301
Ürün Türü Notebook
CHIP Online Notu 85
Üretici Lenovo
Teknik Detaylar
İşlemci Intel Mobile Core 2 Duo U9100 1,4 GHz
RAM 2048 MB DDR2
Sabit disk 120 GB
Ekran 13,3 inç, Mobile Intel 4 serisi
Boyut 400 x 230 x 23 mm
Ağırlık 1519 g (pil dâhil)

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Ne kadar güçlü olursa olsun sonuçta "Made in CHINA"

:):) ama artık bir çok şey çinde üretiliyo. Eskisi gibi bence çin malları kötü sayılmaz.

bana kaç tane ürün sayabilirisin avrupada veya amerikada üretilipte türkiyede satılan.çinde üretilen her ürün katilesiz degil.

Sen de yorum yaz