Lian Li Armorsuit PC-P50 incelemesi Profesyonellere

CHIP ONLINE Notu
85
  • Alüminyum malzeme
  • Başarılı soğutma
  • Kolay kurulum
Özetle

Üst uç sınıf bilgisayar kullanıcılarının kesinlikle göz atması gereken Lian Li, P50 modelinde soğutmadan kuruluma her şeyi düşünmüş.

Tamamen alüminyum yapısı ve başarılı soğutma özellikleriyle profesyonellere hitap ediyor.

Dijitaltrend tarafından ülkemize getirilen Lian Li bilgisayar kasalarının P50 modeli bu ay test merkezimize konuk olan başarılı ürünlerden biri. Alüminyumdan üretilmiş olan P50, ilk bakışta şıklığı ile dikkat çekerken derine indiğinizde kendi felsefesini anlatmaya başlayan bir ürün. Alüminyum yapısı sayesinde bir midtower kasadan beklemeyeceğiniz şekilde hafif olan Lian Li, profesyonel anlamda donanım ile uğraşan ve soğutmaya önem veren kullanıcılar için düşünülmüş bir kasa. Su soğutma modülleri için doğuştan destek sunan P50, hava soğutma konusunda da çok yenilikçi. Güç kaynağı yuvasını alt kısma yerleştiren firma, işlemci fanının denk geldiği arka kısma 120mm'lik bir egzoz fan yerleştirmiş. Kasanın üst kısmında 140mm'lik iki adet fan konumlandıran firma yine iyi bir hava sirkülasyonu ve sabit diskleri soğultması için de ön kısma 120mm'lik bir fan daha ilave etmiş. Sadece soğutma konusunda takılı kalmayan Lian Li, fanların güç bağlantılarını da alternatif yaparak ister anakarta isterseniz de güç kaynağına bağlamanıza imkan tanıyor. P50'nin vidasız montaj sistemi ve titreşim engelleyen sabit disk yuvaları da çok başarılı.

Lian Li Armorsuit PC-P50 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Lian Li Armorsuit PC-P50
Ürün Türü Kasa
CHIP Online Notu 85
Üretici Lian Li
Teknik Detaylar
Kasa türü Mid Tower
Boyutlar 210mm x 495mm x 490 mm (G, Y, D)
Gövde malzemesi Alüminyum
Ağırlık 6.6 Kg
Anakart desteği ATX, M-ATX
Giriş çıkış bağlantıları USB2.0 x 2, HD+AC97 Audio

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Kasa denilince CM Stacker... Ama Lian Li nedir ne değildir bilmem nitekim daha yeni duyuyorum. Kullananlara bir sormak lazım.

Lian li özellikle klasik tabir edilebilecek cizgide aluminyum kasalar ureten bir firma cok kaliteli urunleri var ve diger markalarla karsilastirdiginizda fiyat olarak onlardan daha iyi. Acikcasi benim 1. tercihim olucak bir marka (eger oyun bilgisayari ve caf cafli isiltili seyleri seviyorsaniz size gore degil).

Sen de yorum yaz

Turhost