Logitech G35 incelemesi Oyunu hissedin

Oyunlarda 7.1 Dolby çevresel sesin keyfini çıkartın -tabi bütçeniz elverdiği sürece.

Oynat Logitech G35 Oyunlarda 7.1 Dolby çevresel sesin keyfini çıkartın -tabi bütçeniz elverdiği sürece.
Üç farklı kafa bandı ile birlikte geliyor.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
Logitech'in oyuncular için ürettiği bileşenlerin kalitesini bilmeyen yoktur. Firmanın Test Merkezimize gönderdiği kulaklığı G35 de bu bağlamda 7.1 Dolby çevresel ses kalitesinden oyunlarda yararlanmanızı sağlayan bir kulaklık. Firmanın diğer ürünlerinde olduğu gibi G35 de kişiselleştirme için üç farklı kafa bandı ile birlikte geliyor. Yine bununla birlikte kulaklığın üzerinde işlev atayabileceğiniz G tuşları yer alırken ses kontrol tuşları da kulaklığa dahil edilmiş. Dış sesleri bloke eden bir mikrofona sahip olan G35'i kullanabilmek için tek ihtiyacınız olan ise bir USB bağlantısı ve sağlam bir cüzdan. Ürünün özellikle rahat kullanımı ile dikkat çektiğini de ekleyelim.
Özetle

Oyun oynarken sesin ne kadar önemli olduğunu bilen profesyonel oyuncular için G35 bu konudaki son nokta.

Logitech G35 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Logitech G35
Ürün Türü Kulaklık
CHIP Online Notu 85
Üretici Logitech
Teknik Detaylar
Sürücü 40 mm çap, neodymium mıknatıs
Frekans aralığı 20 Hz - 20 KHz
Empedans 32 ohm nominal
Duyarlılık 90 dB SPL Ref: 1 mW, 1 KHz
Bağlantı USB 2.0
Kablo uzunluğu 3.05 m

Alternatifleri

Eğer Creative Titanium ses kartınız varsa firmanın Creative Fatal1ty MK II kulaklığına bakmakta fayda var.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Hoca bunun fiyatı ne kadar..:)

Bak görüyorsunuz CHIP dediğim gibi millet yaptığınız ürün testlerinde öncelikle ürünün fiyatını merak ediyor ve tabi haliyle burada olduğu gibi size soruyor.
Dediğim gibi ürünü satın alırken en önemli kirter ürünün fiyatı olduğundan bu gayet normal.

CHIP Online'ın notu:
Bu videolar ve yazılar uzun süre yayında kalıyor, aramalarda bulunuyor. Verilen fiyatlar güncelliğini yitiriyor, işte bu yüzden Hepsiburada.com bağlantısına tıklayarak güncel fiyatına bakabilirsiniz.

Ewet verilen fiyatlar güncelliğini yitiriyor. Fakat Sizin değerlendirmenize bakarak ürünü almak isteyen kullanıcılar ürünün fiyatının güncelliğini yitirmesini beklemiyor maalesef.
Demek istediğim sadece değerlendirmenin yapıldığı tarih(o tarihteki fiyatı) üzerinden bir fiyat/performasn değerlendirmesi yapmanız.
Daha sonra fiyatın güncelliğini yitireceği tabiki belli.

fiyat yok bir şey yok bu nasıl bir test tanıtım anlamıs degılım ıyı guzelde ne kadar insanın bilmek istemi son derece normal ama nedense fıyat yok boyle oluncada ne tanıtım olur ne test olur bence bu tur konuları yazarken yaparken daha detaylı olunması gerek dıye dusunuyorum kullanıcı acısından

@24 Mart 2010 11:05 olm sen mlmısın ya git fiyatını araştır bi ton satan yer var böyle mllar var ülkemizde ya trajikomik

Sen de yorum yaz