Microsoft Wireless Desktop incelemesi Kablosuz Masaüstü

Bu ay size uzun zamandır beklediğimiz bir ürünü tanıtacağız. Bu ürün sayesinde masaüstünüzü kontrol etmek hem çok zevkli hem de çok kolay olacak. Bahsi geçen ürün multimedia ürünleri ile tanıdığımız Microsoft’un Wireless Desktop seti. Bu set iki parçadan oluşuyor.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
73
İlk parça optical mouse ikinci parça ise klavye. Buraya kadar her şey tamam, ama bu seti benzer mouse- klavye kombinasyonlarından farklı kılan bir özelliğe sahip. Mouse ve klavye, her ikisi de kablosuz iletişim teknolojilerini içeriyor. Yani her iki cihaz da radio frekansları yöntemi ile kontrol edilebiliyor. İnternet kullanımının yaygın olduğu bu dönemde Microsoft, klavye üzerine programlanabilir kısa yol tuşlarını ön plana çıkarıyor.Bu tuşlar ileri, geri, arama, mail, sık kullanılanlar, bekleme modu, Explorer, bilgisayarım ve hesap makinası gibi uygulamaları anında çalıştırabilirler. Mouse’da ise üzerinde bulunan 5 tuşun yanı sıra bir de scrol düğmesi mevcut.
Özetle

Mouse ve klavyenin masa üstünde yarattığı kablo salatasından sıkılan kullanıcılar için Wireless Desktop iyi bir seçenek.

Microsoft Wireless Desktop Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Microsoft Wireless Desktop
Ürün Türü Klavye ve Mouse
CHIP Online Notu 73
Üretici Microsoft

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz