Minton MPOD-6001 incelemesi Minton MPOD-6001: Üçü bir arada

Dijital fotoğraf makinesi, dijital video kaydedici, MP3 çalar ve ses kaydedici olarak kullanabileceğiniz bir ürün arıyorsanız, işte size Minton MPOD-6001. Dahili bellek içermeyen, 4 megapiksel çözünürlüğe sahip ürün, SD ve MMC kart eklentisiyle kullanılabiliyor.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
77
87 g ağırlığa ve cep telefonundan farksız ergonomiye sahip ürün, her iki bellek kartını da aynı anda kullanabiliyor. 1,5 inçlik LCD ekranın yanında 230 derece dönebilen mercek ve 4X dijital yakınlaştırma özelliği ile çekimler kolayca yapılıyor. Merceğin yanındaki spot ışık ise gece çekimlerinde etkili kullanım sağlıyor. MPOD-6001 resimleri JPEG, videoları MPEG 4 ve sesleri WAV biçiminde kaydediyor. Görüntüler, ses ve video çıkışı ile TV’ye aktarılabildiği gibi, resimler de yazıcıya doğrudan gönderilebiliyor. MP3 dosyalarını oynatabilmek için dosyaları belleğe aktarmak yeterli oluyor. Üzerinde bulunan Li-Ion batarya 5V’luk bir adaptör veya USB portundan şarj edilebiliyor.
Özetle

Birçok çoklu ortam seçeneğini üzerinde barındıran Minton MPOD- 6001, cazip bir fiyata sahip olmasıyla uygun bir seçenek sunuyor.

Minton MPOD-6001 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Minton MPOD-6001
Ürün Türü Video Kameralar
CHIP Online Notu 77
Üretici Minton

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Ürünü aldım ve tek kelime ile harika bir ürün diyebilirim.Hem taşınabilirebadı,kolay kullanımı ve resim kalitesi ile mükemmel.Herkese tavsiye edebilirim

aynı üründen bende var ama bir anda şarkılar silindi srkı atıyorum ama şarkılar görünmöüyor.... bana yardımcı olabilirmisiniz??

süper makina ilk günlerinde almıştım eskimiyor ;)

Ben de 4 yıl önce aldım. Ben de memnundum. Ancak bataryası sizlere ömür. Uygun fiyata nasıl malederim bilemiyorum

bende aldım 4. nisan günü 2009 kaybettim şimdi çok pahalı baktığımda uçuzlarsa tüm arkadaşlar alacaklar 22,04,2009

BEnde ilk gördüğümde hemen altım görüntü kalitesi süperr memnunum tavsiye ederim

Sen de yorum yaz