OCZ Behemoth Regulator incelemesi Farenizin yeni oyuncağı

Oynat OCZ Behemoth Regulator Uygun fiyatına karşın yüksek hassasiyetiyle dikkat çeken profesyonel bir mousepad.
"TriggerGrip" adını taşıyan ultra hassas bir yüzeye sahip.
CHIP ONLINE Notu
85
  • Yüksek hassasiyet
  • Geniş yüzey
  • Uygun fiyat
Özetle

Oyuncular için daima en performanslı ve kaliteli ürünleri sunan OCZ, mousepad konusunda da bu iddiasını sürdürerek başarılı bir ürün ortaya koyuyor.

Uygun fiyatına karşın yüksek hassasiyetiyle dikkat çeken profesyonel bir mousepad.

Ürettiği yüksek kaliteli bileşenler ile oyuncuların beğenisini kazanan OCZ (OverCloerckerZ) bu defa yeni mousepad'i Behemoth ile test merkezimize konuk oldu. Özellikle de günden güne gelişen lazer teknolojisi, DPI oranı artan fareler ve daha da önemli bir hale gelen tepki süresinden sonra profesyonel oyunculuk, profesyonel ürünler gerektirmeye başladı. Söz konusu yüzlerce dolar tutan fareniz olduktan sonra bu farenin altına bitpazarından aldığınız mousepad'i koymanın Ferrari'ye tüp taktırmaktan farkı yok. İşte bu yüzden kaliteli bir dokuya sahip olan mousepad şart. Behemoth bu özelliklere sahip olup olmadığını ise testimizde göreceğiz. 360 x 260 mm boyutlarında olan ürün 4 mm kalınlığında ve "TriggerGrip" adını taşıyan ultra hassas bir yüzeye sahip. Ürünün ağır olması ve yüzeye sağlam tutunması için alt kısmı köpükten oluşuyor. Gayet geniş bir alanı kaplayan ürün özellikle düşük hassasiyetle oynayan oyuncular için ideal. Test esnasında faremizi düşük hassasiyete ayarlamamıza karşın mousepad yüzeyi dışına çıkmadık ki bu gayet olumlu bir durum. Özellikle de fiyat/performans oranı ile dikkat çeken ürün amatör kümeden çıkış yapmak için alabileceğiniz bir mousepad. Satın aldıktan sonra komşunuza hava atmayı da unutmayın.

OCZ Behemoth Regulator Teknik Özellikleri
Ürün Modeli OCZ Behemoth Regulator
Ürün Türü Fare
CHIP Online Notu 85
Üretici OCZ
Teknik Detaylar
Yüzey boyutu 380 x 260mm
Kalınlık 4 mm
Yüzey tipi Ultra-Hassas "TriggerGrip"
Fare desteği Optik, Lazer
Diğer Katlanabilir yapı

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Bu ürün diğer tanınmamış markalara göre daha uygun fiyattan satılyor. Ocz kalitesini de düşünürsek 30 tl civarı bi ürün için iyi iş görüyor.Bence tek eksiği tek boy olması. yani 3 farklı boyut olarak s-m-l olabilirdi.

2 senedir nova Winner II kullanıyorum gayet memnunum. Eminim ki bu daha da iyidir.

Sen de yorum yaz

 

İlginizi çekebilir
Turhost