Philips SHN 2500 incelemesi Sese güç veriyor

Sese güç veren yükselticisiyle dış sesleri engellemede başarılı fakat tasarım açısından daha geliştirilmesi gereken bir ürün.

Oynat Philips SHN 2500 Sese güç veren yükselticisiyle dış sesleri engellemede başarılı fakat tasarım açısından daha gellşitirilmesi gereken bir ürün.
Philips SHN 2500
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Ses güçlendirici
  • Zengin kutu içeriği
  • Zayıf tasarım
Özellikle gürültülü ortamlarda müzik dinlemeye çalışırken çevreden gelen sesler dikkatimizi dağıtır. Philips bu duruma kulaklığa bir ses güçlendiri ekleyerek çözüm bulmuş. Kulak içine giren kulaklık, güçlendirici açıldığı zaman sesin şiddetini arttırarak dış seslerin daha az duyulmasını sağlıyor. Kablonun tam ortasına denk gelen ve bir adet AAA pille çalışan bu güçlendiricinin işini yerine tam olarak getirdiği bir gerçek. Güçlendirici açıldığında sesin kalitesi de şiddeti de artıyor. Lakin güçlendirici oldukça büyük ve ağır olduğundan konumlandırıldığı yer itibariyle hem elinize takılıyor hemde kulaklığı aşağıya çekerek kullanıcıya zorluk çıkartıyor.

Ürünle beraber gelen 3 farklı kulak içi takımı kulaklığın her kulak yapısına rahatlıkla uymasını sağlıyor. Ayrıca 6,3 mm'lik adaptör ve özellikle ürünü uçakta kullanmanıza yardımcı olacak 2 pin sayesinde ürünün zengin bir kutu içeriğine sahip olduğunu söyleyebiliriz.
Philips SHN 2500 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Philips SHN 2500
Ürün Türü Kulaklık
CHIP Online Notu 68
Üretici Philips
Teknik Detaylar
Arabirim 3,5 mm miniplug
Frekans aralığı 40 Hz - 20KHz
Güç kaynağı 1 x 1,5W pil
Hassasiyet (1kHz) 102dB/mW
Kablo uzunluğu 1.2 m
Diğer 3 farklı kulakiçi takımı, 6.3 ve 2 pin adaptör

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

fiyatı ne kadar acaba

108 ytl civari ama daha onemlısı ses kalıtesı sony den ıyımı degılmı kafama o takılıyo

sony'den iyi değildir. sony'nin ses mühendislerinin çalışmalarını yakından takip ediyorum, adamlar kendilerini aşıyolar resmen..

Arkadaşım ben sony de kullandım ama sony nın en pahalı modelı bıle bu kadar guclu bas sesı veremıyor. Hele ses guclendırıcıyı aktıf ettıgınızde kulaklarınıza ınanamıyacaksınız

Ben yıllardır Philips kullanıyorum. Kesinlikle bass sesi çok kaliteli. Herkese tavsiye ediyorum. Bu ürünü kullanmadım.Özellikle SHS 8200 çok iyi... Philips'in sayfasından ürünle ilgili detaylı bilgi bulabilirsiniz.

kulak içi kulaklık konusunda ie4 ün üstüne tanımam, elbette kendi fiyat aralığında..

byeler kıyasladıgınız ıkı urun Philips SHN 2500 ve ie4 fiyatlarına teknofiyattn bakın philips 96 ie4 62 ytl. Kafam karıstı pahalı olan mı kotu yoksa nıspeten daha ucuz olan mı daha ıyı anlamadım?

nokia N95 fiatı nekadar

bırakın arkadaşlar ya creative ep630 alın mükemmel ya resmen beyninize işliyor basslar

Kesinlikle mükemmel ses kalitesi var kutuyu
taşıyabilecekseniz değer bence...

Sen de yorum yaz