Prestigio PMSG3R incelemesi Prestigio PMSG3R: Tam donanımlı

Oynat Prestigio PMSG3R Elinize kolayca oturan ergonomik yapısı ile dikkat çekiyor.
CHIP ONLINE Notu
68
Özetle

Şık tasarımıyla öne çıkan PMSG3R, 6 programlanabilir butonu ile bir oyun faresinden beklenen her şeye sahip.

Elinize kolayca oturan ergonomik yapısı ile dikkat çekiyor.

Oyun tutkunlarına yönelik olarak geliştirilen Prestigio PMSG3R, kullanıcıların oyun esnasında bir fareden beklediğini fazlasıyla verebilen bir ürün Siyah ve kırmızı olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle kullanıcılara sunulan PMSG3R, kablo ile bilgisayara bağlanıyor ve üzerinde 6 adet programlanabilir butonla birlikte 8 adet butonu barındırıyor. Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlara uyumlu şekilde çalışabilen Prestigio PMSG3R, 3200 dpi algılayıcı kullanıyor ve kullanıcıların oyunlarda farelerini daha akıcı bir şekilde kullanabilmelerine olanak veriyor. USB 2.0 arabirimini kullanan ve lazer tarama teknolojisini kullanan Prestigio, özellikle elinize kolayca oturan ergonomik yapısı ile dikkat çekiyor. Tasarımıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ve düşük fiyatıyla her keseye hitap eden Prestigio PMSG3R, sadece oyun tutkunlarının değil, bilgisayarı için yeni bir fare arayışına giren her kullanıcının tercih edebileceği bir fare.

Prestigio PMSG3R Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Prestigio PMSG3R
Ürün Türü Fare
CHIP Online Notu 68
Üretici Prestigio
Teknik Detaylar
Bağlantı Kablolu
Uyum Sağ el
Buton Sayısı 8
Arabirim USB 2.0
Renk seçenekleri Kırmızı/Siyah
İşletim Sistemi Windows 2000/XP/Vista/7

Alternatifleri

Biraz daha profesyonel bir fare arayanlar ise firmanın yine geçtiğimiz aylarda incelemiş olduğumuz PMSG1 modelini tercih edebilirler.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

güzel ama
kablosuzolsaydı daha göze hitap ederdi_

Oyun söz konusu olduğunda kablosuz olması düşünülemezdi zaten. Kablolu olması daima avantajlıdır.Kablosuz fare-klavye, oyuna 0-1 başlıyor demektir ve bu fark oyun süresince açılır gider.

Sen de yorum yaz

Turhost