Recom X-Force RC-XF-BKW-G incelemesi Renkli kasa

Vida gerektirmeyen pratik montaj imkânıyla ön plana çıkan, şık tasarımlı bir PC kasası.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Etkili hava dolaşımı
  • Kolay montaj
  • Ön kapak tasarımı
Bilgisayarlarımızın evi konumunda olan kasalar gün geçtikçe daha da renkli ve süslü bir hal alıyor. Özellikle güzel tasarımlı bir kasa ile arkadaşlarınıza hava atmanın tadı bir başka. Fakat bunun için kullanışlılıktan ve iyi bir soğutmadan da feragat etmemek gerek. Firebal tarafından ülkemize getirilen X-Force, daha ilk bakışta kullanıcıyı önündeki kocaman yeşil yazısıyla cezp ediyor. Bunun üzerine fanları da açtığınızda kasa gerçekten çok güzel görünüyor. Ürünün önünde ve arkasında bulunan 120 mm’lik fanların yanı sıra, yan kapak üzerinde bulunan 80’lik bir üçüncü fan ile kasa içerisinde etkili bir hava dolaşımı sağlanmış. Öndeki fan, aynı zamanda üç adet sabit disk için tasarlanmış bir modülün önünde bulunuyor ve sabit disklerinize tam performanslı soğutma sağlıyor. Kasanın arkasında bulunan PCI ve önünde bulunan 5,25’lik yuvalarda pratik kullanımlı plastik mekanizmalar yerleştirilerek kolay montaj imkanı sağlanmış ve kullanıcının yanında bir tornavida bulundurması zorunluluğu ortadan kalkmış. Ürünün önünde bulunan iki adet USB ve ses, mikrofon girişleriyle ürüne ikinci bir özellik de kazandırılmış.
Özetle

Vida gerektirmeyen pratik montaj imkânı ve etkili hava dolaşımı sağlayan yapısıyla ön plana çıkan, şık tasarımlı bir PC kasası.

Recom X-Force RC-XF-BKW-G Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Recom X-Force RC-XF-BKW-G
Ürün Türü Kasa
CHIP Online Notu 68
Üretici Recom
Teknik Detaylar
Renk Siyah
Çoklu port’lar 9 x 5,25, 3x HD 3,5
Genişleme yuvaları 2 x USB 2.0, ses ve mikrofon
Güç kaynağı Yok
Boyut 530 x 295 x 610 mm
Ağırlık Yaklaşık 4,5 kg

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Bu nasıl bi kasadır...Yahuuuuuuuuuuu:-)

Kasa hem artistik tasarıma sahip hemde artistik soğutmaya sahip :D çok güzel gerçekten

fiyatı nedir acaba

arkadaşlar ben bu kasadam alacağım ama power supply yok ama yinede alacağım acaba buna kac watt pwer lazım cevplarsanız sevinirim

Sen de yorum yaz