Samsung YH-J70 incelemesi Çok yönlü ve estetik

Samsung, MP3 çalar piyasasında emin adımlarla ilerliyor. Hem tasarım hem de özellikler açısından başarılı ürünlere imza atan şirketin test merkezimize ulaştırdığı YH-J70 MP3 çaları, birçok özellik sunarken, estetik ve ergonomik tasarımıyla da göz dolduruyor.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
74
20 GB depolama kapasitesi bulunan cihaz FM radyo ve ses kaydediciye sahip olmanı n yanı sıra, fotoğraf, metin ve video dosyalarını da gösterebiliyor. Ürünle gelen yazılımı kurduğumuzda, herhangi bir video dosyası (DivX, XviD vs.) .SVI biçimine dönüştürülerek, oynatılabilir hale geliyor. P4 3 GHz işlemcili bir makinede, 100 dakikalık bir filmin dönüştürülmesi yarı m saat civarında sürüyor. Kullanılan malzemenin kalitesinin de oldukça iyi oldu ğunu belirtelim. Genel olarak etkileyici bir tablo çizen Samsung YH-J70, 1,8 inç boyutunda 260 bin renk gösteren parlak bir ekrana sahip. USB host özelliği de bulunan ürünün tek eksiği, uygun fiyata sahip olmayışı.
Özetle

Yüksek kapasitesi ve zengin özellikleriyle dikkat çeken bu ürün, parlak ekranı ve çok yönlü kullanımıyla oldukça başarılı.

Samsung YH-J70 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Samsung YH-J70
Ürün Türü MP3 Çalar
CHIP Online Notu 74
Üretici Samsung

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

arkadaşlar ben alalı 3 ay oldu makina gerek şarj gerek seskalitesi gerek tasarım gerek ekran kalite si konusunda 4 4 lük bir makina ama tek sorunu filmleri svi ye dönüştürerek atılması direk olarak aç sa daha iyi olurdu ama genede tek kelimeyle mükemmel tavsiye ederim diğer narkalar eline su dökemez

arkadaşlar bunun fiyatı nekadar acaba? bende özelliklerini inceledim iyi gibi gözüküyo ama fiyatıda uygun gelirse almayı düsünüyorum. bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

'Ürünün tek eksiği, uygun fiyata sahip olmayışı' mı?
Eğer şansınız varsa hepsiburada.com da veya gold pc de 300 ytl civarında ama geldiği gibi bitiyor.. Onun için biraz araştırmacı olun ve kapın...

Ürün inceleme tarihinin 9 Aralık 2005 olduğunu gözden kaçırmayalım.

arkadaslar bu alet usb den sarz oluyor mu

urun mukemmel 1 kac gundur kullanıyorum ben de 300 ytl ye hepsiburada dan aldım ki bu fiyata bu kaliteyi bir daha bulamam

arkadaşlar güzel diyorsunuz ama bu ürüne samsung sayfasından ulaşılmıyor ayrıca 300 ytl olduğuna eminmisiniz

ben ürünü 2 yıldır kullanıyorum. filmleri sviye dönüştürmek zahmetli ve şarjı gittikçe az dayanıyor.Ama bunların dışında ürün çok amaçlı ve usb olarak kullanışlı.(ah ekranı biraz daha büyük olsa)

Sen de yorum yaz