Sonic Gear Sonicgear Travel Gear incelemesi Katlanabilir kulaklık

Oynat Sonicgear Travel Gear Katlanabilir yapısı ile gömlek cebinize dahi sığabilecek olan Sonicgear tatmin edici ses kalitesi ve dahili mikrofonu ile beğenimizi kazandı.
Ürünün iç kısmında uzun kullanımda rahatsız etmememsi için sünger bantlar mevcut.
CHIP ONLINE Notu
68
  • Tamamen katlanabilir
  • Değiştirilebilir padler
  • Sürgü mekanizması
Özetle

Katlanabilir yapısı ile gömlek cebinize dahi sığabilecek olan Sonicgear tatmin edici ses kalitesi ve dahili mikrofonu ile beğenimizi kazandı.

Özellikle katlanabilir ve taşınabilir yapısı ile dikkat çekiyor.

Sonicgear firmasının test merkezimize konuk olan ürünü Travel Gear ilk bakışta katlanabilir yapısı ile rakiplerinden ayrılan bir ürün. Tamamen taşınabilir olması için beraberinde bir de taşıma kılıfı ile gelen ürün katlandığında gayet ufak bir boyut alıyor ve bir gözlük kabına sığacak duruma geliyor. Ürünün iç kısmında uzun kullanımda rahatsız etmememsi için sünger bantlar mevcut. Kulaklığı kafanıza göre ayarlamanıza imkân veren sürgü sistemi ise maalesef bozulmaya elverişli. Öte yandan kulaklığın kulağınızın üst kısmına denk gelen kısmının bağımsız bir şekilde hareket edebilmesi farklı kulak tipleri için düşünülmüş güzel bir ayrıntı. Ayrıca bu özellik sayesinde kulaklık katlandığında iskeletin kırılması da engellenmiş oluyor. Ürünün ses kalitesinin tatmin edici seviyede olduğunu da belirtelim. Kablosu üzerinde bulunan ve açma kapama tuşlu bir mikrofonu olan ürün bu sayede çevrimiçi görüşmelerde de kullanılabiliyor. Fakat yaptığımız testlerde mikrofon kalitesinin pek de tatmin edici olmadığını tespit ettik. Sonicgear'ın değiştirilebilir kulaklık padleri ise temizliğe önem veren kullanıcıların dikkatini çekebilir.

Sonic Gear Sonicgear Travel Gear Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Sonic Gear Sonicgear Travel Gear
Ürün Türü Kulaklık
CHIP Online Notu 68
Üretici Sonic Gear
Teknik Detaylar
Frekans aralığı 20 Hz-20 kHz
Duyarlılık 1k Hz'de 4dB SPL/0.179 V
Empedans 16 ohm (Ω) +/- 15%
Boyut 11 mm
Kablo uzunluğu 1.3m
Diğer Katlanabilir yapı, taşıma kılıfı

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

sennheiser ın modeline benziyor bayağı

Sen de yorum yaz