Thermaltake Toughpower QFan 850W incelemesi Parçalı Kablo

Satın aldığınız milyarlık bileşenlerinizi emin ellere emanet edin.

Oynat Thermaltake Toughpower QFan 850W Satın aldığınız milyarlık bileşenlerinizi emin ellere emanet etmek istiyorsanız, QFAN tam size göre.
Thermaltake'in ürünü 140 mm'lik büyük bir fanla soğutuluyor.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
  • Kararlı çalışma
  • Pratik kablolama
  • Sessiz performans
Kaliteli ürünleriyle tanıdığımız bir marka olan Thermaltake, artık kasalarımızda öne çıkan yetersiz güç kaynaklarına bir çözüm üretmiş. Özelikle grafik kartları büyüdükçe ve X2 adı altında iki grafik kartın bir araya getirilmiş modelleri piyasada boy gösterdikçe elimizdeki güç kaynakları ihtiyacımıza cevap vermemeye başladı. İşte bu yüzden daha fazla güce ihtiyacımız var. Thermaltake'in ürünü 140 mm'lik büyük bir fanla soğutuluyor. Fakat fanın kanatları büyük olduğu için gürültü oranı aynı şekilde artmıyor. Fan en yüksek 1900 rpm devir hızına ulaşabiliyor ki tam yük altında eriştiği bu dönme hızında dahi kabul edilebilir bir gürültü oranına sahip. İkinci büyük avantajı ise, artık kaliteli güç kaynaklarında görmeye alıştığımız parçalı kablolama sistemi. Bu sayede kullanmadığımız kabloları bilgisayarımızın içerisinde tutmayarak bir kablo karmaşasından kurtuluyoruz. Thermaltake, yüksek güç gerektiren en son ekran kartlarına gerekli gücü sağlayacak kablolara sahip. Ürünle yaptığımız testlerde kararlı bir çalışma grafiği tespit ettik. Eğer elinizdeki güç kaynağı size yetmiyorsa, bu ürünle yıllarca idare edebilirsiniz.
Özetle

Sessiz ve güçlü bir sistem oluşturmak isteyenlerin tercih edebileceği, pratik kablolamasıyla öne çıkan bir ürün.

Thermaltake Toughpower QFan 850W Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Thermaltake Toughpower QFan 850W
Ürün Türü Güç Kaynağı
CHIP Online Notu 85
Üretici Thermaltake
Teknik Detaylar
Form faktör ATX 24 pin
Maksimum güç 850 Watt
Soketler 20+4pin, 3 X 8pin, 2 X 6 pin, 1X4 pin, 8 X SATA, 2 X Floppy
Gürültü oranı 28 dbA
Fan 1 X 14cm

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

kesinlikle en kaliteli psu iç yapısını inceleyin anlarsınız.

hey maşşallah diyorum başka birşey demiyorum

Arkadaslar ben bir süredir kullanıyorum sistemim asırı guc ısteyen bir sistem ve o gücü mükemmel bir şekilde saglıyor bir o kadarda sessız.

Sen de yorum yaz