TOSHIBA Camileo S10 incelemesi Avuç İçi HD

Kolayca elinize sığan ve Full HD kalitede çekim yapabilen bir kamera.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
  • Yüksek görüntü kalitesi
  • Yüksek taşınabilirlik
  • Uygun fiyat
Artık hayatımızda her şey yavaş yavaş HD kalitesine doğru kaymaya başladı. HD TV'ler, HD yayınlar ve doğal olarak HD videolar. Daha kaliteli ve gerçekçi görüntüye doğru giden bu yolda ister istemez HD oynatıcılar kadar kayıt yapan ürünler de talep görüyor. Toshiba'nın 18 mm'lik el kamerası çok küçük boyutlarının yanı sıra yalnızca 120 gr ağırlığıyla yanınızda taşımaya son derece uygun bir ürün. Elinize sığdığı için kolaylıkla çekim yapabildiğiniz ve hafifliğiyle sizi yormayan kamera, hemen parmaklarınızın altına konumlan-dırılan tuşlarıyla kolayca kullanılabiliyor. Ürünün 2,5 inçlik ekranı çekim sırasında size yardımcı oluyor. 4X dijital zum yapabilen ürün aynı zamanda fotoğraf çekimleri için bir flaşla desteklenmiş. Böylelikle karanlık mekânlarda veya gece de kolaylıkla çekim yapabiliyorsunuz.1080p HD çekim yapabilen ürünün en keyifli yanlarından birisi de üzerinde HDMI çıkışı bulunması. Bu sayede videolarınızı, kameranızı televizyonunuza bağlayarak direkt olarak oynatabiliyorsunuz. Yani ayrıca HDMI çıkışı olan bir oynatıcıya sahip olmanız gerekmiyor. Ürün bir SD kartla beraber satılırsa düşük bellek dezavantajı da ortadan kalkacaktır.
Özetle

Her zaman elinizin altında bulundurabileceğiniz ve anılarınızı en yüksek kalitede kaydedebileceğiniz bir video kamera.

TOSHIBA Camileo S10 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli TOSHIBA Camileo S10
Ürün Türü Video Kameralar
CHIP Online Notu 85
Üretici Toshiba
Teknik Detaylar
Algılayıcı 5 MP CMOS
Ekran 2,5 inç LCD
Bellek 128 MB (SD kart yuvası var)
Fotoğraf çözünürlüğü 3200 x 2400 piksel
Video çözünürlüğü 1440 x 1080 piksel
Boyutlar 18 x 57 x 100 mm

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

uygun fiyat işareti var fakar fiyat ne ? kızıyorum size chip her zaman elinim altında pc'imde mevcutsunuz as olan güvense en azından verdiğiniz haberin öne sürdüğünüz ekstrasını da verin ki ciddi olsun.

Optik zoom yok.

CHIP

"Bu ürünü satın al" bağlantısına tıkladığınızda fiyatı görebilirsiniz. Sabit fiyat koymuyoruz zira fiyatlar devamlı değişebiliyor.

şarz adaptörünü kayb ettim nerde bulabilirm tşk ederim

Sen de yorum yaz