Transcend JetFlash 600 16 GB incelemesi Transcend JetFlash 600 16 GB: Yüksek performans

CHIP ONLINE Notu
85
  • Yüksek performans
  • Şık tasarım
  • JetFlash Elite yazılımı
Özetle

Daha önceki modellerine nazaran daha yüksek bir performansa sahip olan JetFlash 600, tasarımıyla da göze hitap ediyor.

Hem kapasite hem de performansı bir arada sunan zengin özellikli bir bellek.

Daha önce incelemiş olduğumuz Transcend'in JetFlash v70 modelinden sonra firma yeri ürünü 600 ile test merkezimize yeniden konuk oldu. JetFlash 600, firmanın üretmişi olduğu en hızlı belleklerden biri. Fakat performans verilerine geçmeden önce 600'ün ek özelliklerine bakmakta fayda var. 600, JetFlash Elite v2 yazılımı ile rakiplerinden ayrılıyor. Türkçe dil desteği bulunan bu yazılımı Transcend'in web sayfası www.transcendusa.com'dan indirdikten sonra flash belleğinizi bilgisayarınıza takmalı ve yazılımı kurmaya başladıktan sonra belleği seçmelisiniz. Sadece firmanın kendi belleklerinde çalışan bu yazılım sayesinde dosyalarınızı kolayca şifrelemekten tutun da düzenli veri yedeklemeye kadar bütün işlemlerinizi zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz. JetFlash elite v2 tüm bunların yanında flash belleğinizi aynı zamanda bir güvenlik cihazı haline getirerek bilgisayarınızı bellek takılı olmadığında kilitlemeye olanak tanıyor. 600'ün performansına baktığımızda ise saniyede 31.66 MB okuma ve 13 MB yazma değerlerini alıyoruz. Firmanın daha yüksek kapasiteli belleklerde yüksek okuma ve yazma hızları sunduğunu da belirtelim.

Transcend JetFlash 600 16 GB Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Transcend JetFlash 600 16 GB
Ürün Türü USB Bellek
CHIP Online Notu 85
Üretici Transcend
Teknik Detaylar
Kapasite 16 GB
LED Gösterge Var
Arabirim USB 2.0
Ağırlık 8.5g
Garanti Ömür boyu
Diğer JetFlash Elite v2 yazılımı

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

bu ürünü almak istersek fiyatı nakadar

Böyle donanımları haberde sunarken bir de fiyat aralığı girseniz çok güzel olur aslında.

Ben size almayı düşünen arkadaşlara şunu söyleyeyim arkasındaki turanlı firması çok sağlam. Tamamen müşteri odaklı.
Ben bursa teknosadan aldığım sandisk contour cruzer 4gb ürünümün arızalanması sebebiyle tanıştım.Ellerinde sandisk bulunmadığından bana isterseniz transcend v85 8gb verelim dedilerkabul ettim. Birde ürünle ilgili bir sorun olursa e-mail attığınız zaman aynı gün hemen yardımcı olmak için cevap yazıyorlar.Wireless adaptör alıcam ama wireless adaptör disbiritörlügü olmadığından mecburen başka bir firmadan alıcam.
Benim tavsiyem USB BELLEK İÇİN TRANSCEND V85 tabi ilgilenirsenniz

lütfen fiyat aralığını verin...

ben dün aldım 12.5 tl ama kullanamıyorum

fiyatı farklı yerlerde 50-60 tl arasında değisiyor bimeks kısa bir süreliğine 56 tl ye veriyor ürün hakkında farklı yerlerde kullanıcıların beğenilerini içeren farklı yorumlar var kötü bir yoru yazan hiç olmamış hızı tartışılmaz 1 numara tavsiye ederim...

Sen de yorum yaz