Thermaltake Tt eSports Challenger Pro incelemesi Eller terlemesin

CHIP ONLINE Notu
85
  • Editörün Seçimi
Özetle

Dünya'nın en iyi StarCraft II oyuncuları tarafından da kullanılan Tt eSports Challenger Pro ile oyun oynarken elleriniz rahat ediyor.

Terlemeyi engelleyen klavye.

Oyun oynarken heyecanlanmak kaçınılmaz bir durum. Fakat bu heyecanla beraber terleyen parmaklarımız, oyuna hâkimiyetimizi düşürüyor, klavyenin kirlenmesine neden oluyor ve bizi inanılmaz derecede rahatsız ediyor. Daha önce Logitech'in içerisinde fan yer alan bir GamePad'i bu konuda oyuncuların imdadına yetişmiş olsa da terlemeyi engelleyen bir klavyeyi ilk defa Tt eSport'ta görüyoruz. Firmanın Challenger Pro modeli, beraberinde sökülebilir ufak bir fan ile geliyor. İnanılmaz derecede sessiz çalışan bu fanı klavyenin içerisinde çıkarıp yuvasına takmanız, ellerinizin terlemesini durdurmaya yetiyor. Üstelik fanı klavyenin ister sağ tarafına isterseniz de sol tarafına takabiliyorsunuz. Yine fanı istediğiniz yöne hareket ettirebilmeniz de bir başka kolaylık. Challenger Pro'nun oyun yetenekleri de takdire şayan.64 KB dahili belleği olan klavyenin farklı oyunlar için farklı tuş işlevlerine sahip olmasını sağlayabiliyorsunuz. Örneğin FPS oyununda şarjör değiştirmenize yarayan bir tuşu RPG oyununda etraftaki nesneleri toplayacak şekilde programlayabiliyorsunuz.

Thermaltake Tt eSports Challenger Pro Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Thermaltake Tt eSports Challenger Pro
Ürün Türü Klavye
CHIP Online Notu 85
Üretici Thermaltake
Teknik Detaylar
Arabirim USB 2.0
Makro tuş sayısı 10
Multimedya tuş sayısı 6
Tuş basım ömrü 10 Milyon
Kablo uzunluğu 2m
Gövde boyutu (UxGxY) 505x 195x 27mm

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

fiyatıda çok iyi lol

F/P ürünü

arkadaşlar ben de bu ürün var ve pc ye takınca pc açılmıyor inanılmaz bir durum bu.

evet bendede var takınca pc açılmıyor am başka bir klavye takınca açılıyor

Bu klavyeden satın aldım fakat oyunlarda aynı anda 2 tuşa basarken 3. tuş çalışmıyor. Örnek pes oyununda çapraz koşarken pas atamıyorum. Başka klavye takıyorum sorun yok ama bu klavyede sorun var.
Çözümü var mıdır ?

Sen de yorum yaz