3COM Vaveliero iPad Klavyesi incelemesi iPad'e Klavye

Dokunmatik ekranda yazı yazmayanlara

Oynat Vaveliero iPad Klavyesi 500 gram ağırlığına iPad de eklendiğinde biraz ağır gelebilir fakat ürün hem yazmayı kolaylaştırıyor hem de cihazınızı koruyor.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
iPad ile yazı yazmak, özellikle de dokunmatik ekranlara alışık olmayanlar için, epey zor bir eyleme dönüşebiliyor. Bu ay Test Merkezi'mize konuk olan kablosuz iPad klavyesi ise hem yazı yazmayı kolaylaştırıyor hem de iPad için bir koruyucu kılıf görevi görüyor. Bluetooth üzerinden bağlanan Vaveliero, içerisindeki 1.500 mAh lityum iyon pilden güç alıyor. iPad'i şarj ettiğiniz USB kablosu ile şarj edebileceğiniz klavye, 200 saat bekleme süresine ve 40 saat da aralıksız yazma süresine sahip. Yani ürünün şarjı normal kullanımda size bir hafta boyunca yetiyor. Tabii ki ürün sürekli açık tutmanıza da gerek yok. Açma kapama tuşu ile cihazı kapayıp şarj süresini çok daha fazla uzatabilmek mümkün. iPad'e bağlamak için sadece bir tuşa basmanız yeterli olan ürünün açma kısmı da mıntaıslı. Bu sayede işiniz olduğunda kılıfı kolayca açıp çalışmaya başlayabiliyorsunuz. Yazarken iPad'i dik konuma getirmenize olanak veren kılıf, aynı zamanda destek görevi de görüyor. Kauçuk klavyenin ise yazma esnasında herhangi bir ses çıkarmadığını belirtelim. Sonuç olarak Vaveliero, dokunmatik ekranı parmaklamaktan çok daha büyük kolaylık sunuyor.
Özetle

500 gram ağırlığına iPad de eklendiğinde biraz ağır gelebilir fakat ürün hem yazmayı kolaylaştırıyor hem de cihazınızı koruyor.

3COM Vaveliero iPad Klavyesi Teknik Özellikleri
Ürün Modeli 3COM Vaveliero iPad Klavyesi
Ürün Türü Klavye
CHIP Online Notu 68
Üretici 3COM
Teknik Detaylar
Uyumluluk Bütün iPad Modelleri
Pil Li-ion 1.500 mAh
Renk Siyah
Pil Ömrü 200s bekleme/ 40s yazma
Materyal Eko deri, silikon
Ağırlık 500 g

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

gereksiz. bunu alıp kullanacagıma gider laptop alirim daha mantikli. birde yarım kilo klavye mi olurmuş. demirden herhalde!!!!....

Sen de yorum yaz