Western Digital TV Live incelemesi YouTube destekli

CHIP ONLINE Notu
68
Özetle

Türkçe altyazı desteği olmasına karşın Türkçe dil desteği olmayan WD TV Live, boyutuna karşın sunduğu özelliklerle tatminkâr bir ürün.

802.11n standardındaki ürünleri desteklemesi yanısıra Usb adaptorü ile internete bağlanılıyor.

Bütün biçimleri desteklemesiyle vaktinizi boşa harcamayan fonksiyonel bir ürün.

HD içerik oynatabilen çoklu ortam cihazları gün geçtikçe artarken ürünlerin kalite çıtası da gün geçtikçe yükseliyor. Western Digital'in bu konudaki ürünü WD TV Live, 1080p içerik oynatımı için HDMI çıkışı ile geliyor.Piyasadaki nerdeyse bütün popüler biçimleri oynatabilen ürün, bu sayede vaktinizi dönüştürme işlerine harcamanızı gerektirmiyor. Piyasada YouTube desteği sunan nadir ürünlerden biri olan WD TV Live, Flickr'daki resimlere ulaşmanızı mümkün kılarken yine Live365 servisi ile internet üzerinden yayın yapan yüzlerce radyoya erişmenizi mümkün kılıyor. Ethernet portu üzerinden ev ağınıza da bağlayabileceğiniz WD TV Live, bu sayede herhangi bir sabit disk olmadan da ağ üzerinden içerik oynatabiliyor. Dâhili kablosuz ağ desteği olmayan ürün rakiplerinin sadece bir adet USB adaptörü desteklemesine karşın 18 farklı USB kablosuz ağ adaptörü ile kablosuz desteğine kavuşabiliyor. Üstelik ürün 802.11n standardındaki ürünleri de destekliyor.

Western Digital TV Live Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Western Digital TV Live
Ürün Türü Medya Oynatıcı
CHIP Online Notu 68
Üretici Western Digital
Teknik Detaylar
Video desteği AVI, MKV, TS, MP4/MOV,WMV9
Resim desteği JPEG, GIF, TIF/TIFF, BMP, PNG
Ses desteği MP3, WAV, WMA, AAC, FLAC, OGG, Dolby Digital, DTS
Arabirim Ethernet, HDMI, Kompozit A/V, Komponent, USB 2.0
Boyutlar 40 x 100 x 125.5 mm (BxUxG)
Ağırlık 303 g

Alternatifleri

Rakiplerine ek olarak Torrent desteği de sunan Dark'ın Mini Mania modeli, performansı ve uygun fiyatı ile iyi bir alternatif.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

valla bu dehset alet sayesinde bluray filmlere doydum .parali hd tv kanallarina gerekyok western digital ile indir internetten seyret hd filmleri:)

aldığıma pişman oldum ileri sarması bir dert mp4 film bile göstermeyen alet:(

ben bu aletin live olmayan versiyonunu kullanıyorum. BR film oynatmada gerçekten harika, altyazı sorunu yok. ama ilk yorum arkadaşın dediği gibi sardırma sıkıntı, diğerlerindeki gibi time seçeneği yok ve ilk başta harddiski bağladığında taraması biraz vakit alıyor o esnada cihaz yavaşlıyor. bundan başkada önemli kusurları yok cihazın. ama dediğim full hd bir tv niz varsa ve sadece düzgün bir şekilde film izlemek istiyorsanız en güzek çözümlerden bir tanesi. umarım kafasında soru işareti kalan arkadaşlara yardımcı olabilmişimdir. eğerki aklınıza takılan başka birşey olursa burdan yardımcı olmaya çalışırım size ;)

Perfect bir cihaz...

Sen de yorum yaz

Turhost