Xilence 750 Watt incelemesi Sessiz fırtına

Verimliliği ve sessiz çalışmasıyla dikkat çekiyor.

Oynat Xilence 750 Watt Sunduğu 750 Watt verimli gücü, sessiz çalışması ve modüler yapısı ile dikkat çeken Xilence adının da hakkını vererek gayet sessiz çalışıyor.
"80 Plus Bronze" sertifikasını almaya hak kazanmış.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
  • Yüksek verim
  • Sessiz çalışma
  • Modüler yapı
Küresel ısınmanın giderek daha büyük bir sorun olmaya başladığı şu günlerde Xilence'ın 750 Watt Gamer Edition güç kaynağı sunduğu % 86.46 verimlilikle harcadığımız enerjiyi son elektron'una kadar tasarruf ediyor. Ürün bu başarısı ile güç kaynaklarının verimlilik sertifikasyonu olan "80 Plus" programından "80 Plus Bronze" sertifikasını almaya hak kazanmış. Ürünü daha yakından incelediğimizde günümüzde artık bütün güç kaynaklarında görmeye alıştığımız modüler yapı gözümüze çarpıyor. Yeni nesil ekran kartları için iki adet 8 Pin'lik iki adet de 6 Pin'lik güç kablosu ile gelen ürün yine 6 adet de SATA kablosuna sahip. Bunun dışında Xilence'da iki ufak ayrıntı mevcut. Bunlardan ilki güç kaynağının fan hızını izleyebilmeniz için anakarta takılan bir kablo iken ikincisi ise kasadaki üç adet fanı bağlayabileceğiniz bir başka fan güç kablosu. Son olarak ürünün üzerindeki 135mm'lik fanın gayet sessiz çalıştığını ve ürünün test sistemimizde herhangi bir ısınma belirtisi göstermediğini söyleyebiliriz.
Özetle

Sunduğu 750 Watt verimli gücü, sessiz çalışması ve modüler yapısı ile dikkat çeken Xilence adının da hakkını vererek gayet sessiz çalışıyor.

Xilence 750 Watt Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Xilence 750 Watt
Ürün Türü Güç Kaynağı
CHIP Online Notu 85
Üretici Xilence
Teknik Detaylar
Form faktör ATX 24 Pin
Fan 1 x 135mm
Maksimum güç 750 Watt
Verimlilik % 80 +
Fan Hızı 1.500 rpm ± 10%

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Hepsiburada.com da siyahı yok hoşuma gitmedi.

Böyle işerde renge değil performansa bakılır isterse pembe olsun ben yine alırım saygılar....

BEN ALDIM VE ÇOK MEMNUNUM 4850 VE VE AMD X2 4200 İŞLEMCİM VE 2 GB RAM 2 DVD YAZICI 6 FAN 2 LİON IŞIK 500 GB HARDİSK HARİCİ SES KARTI CRAVİTE OPTİK ÇIKIŞLI VE SON OLARAKTA TÜRK MALI SKYSTAR3 TV KARTIM VAR VE BANAMISIN DEMİYOR DVD YAZDIRIRKEN AYNI ZAMANDA OYUN OYNUYORUM DAHA ÖNCEKİ FEEL KASA İÇİNDE GELEN SÖZDE 550 WATTLI POVERDE ISNMA YAPIYOR VE İŞLEMCİ 110-115 DERECEYİ GÖRÜP KAPANIYORDU HERKEZE TAVSİYE EDERİM VATANDAN %8 İNDİRİMLİ 236 TL ALDIM

Xilence fiyat performance konusunda lider diyebiliriz. PowerSupply lar çok kaliteli ve arıza çıkmıyor. arkadaşlarda ve bende var ama hiçbiri bozulmadı. Çok kaliteli diye aldığımız bir sürü psu çok kolay bir şekilde bozulabiliyor.Alman markası nede olsa ben güveniyorum sonuna kadar.

420 w lık versiyonunu kullanıyorum bende , gayet saglam bir üretim kalitesi ve performansı var ürünün ...

Sen de yorum yaz