Oynat İşte 5256 Dolarlık "Tesla" Telefon! Tesla Cybertruck'tan ilham alınarak tasarlanan Caviar marka telefon, tam 5256 Dolar fiyat ve Titanyum kaplamayla satışa çıktı!

İşte 5256 Dolarlık "Tesla" Telefon!

Tesla Cybertruck'tan ilham alınarak tasarlanan Caviar marka telefon, tam 5256 Dolar fiyat ve Titanyum kaplamayla satışa çıktı!

Rusya menşeli Caviar, üst segment akıllı telefonları özelleştirerek lüks kategoride satışa sunmasıyla ünlü bir marka. Caviar'ın daha önce de çok sayıda akıllı telefon modelini altın, titanyum, pırlanta ve türev materyallerle süsleyerek kullanıcılarla buluştuğuna şahit olmuştuk. Hatta bunlar arasına son olarak iPhone 11 Pro da katılmış ve 24K altın seçeneği ile 100 bin Dolar fiyatla Caviar'ın resmi internet sitesinden satışa çıkartılmıştı. Ancak Caviar bu kez farklı bir yol izlemiş ve tasarım üzerinde "sade" bir kaplama yapmak yerine tamamen özelleştirme yoluna gitmiş. Ancak elbette "ilham" almaktan da geri durmamış. Aslında ürettiği Cyberphone telefonun en önemli özelliği bu "ilham" üzerine. Zira Cyberphone, Tesla'nın Cybertruck ilhamıyla doğmuş bir akıllı telefon. Temelinde ise iPhone 11 Pro yatıyor.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz