Oynat Amazing Spider-man 6 Temmuz 2012'de Türkiye'de 3D ve IMAX olarak gösterime girecek olan İnanılmaz Örümcek-Adam

Amazing Spider-man

6 Temmuz 2012'de Türkiye'de 3D ve IMAX olarak gösterime girecek olan İnanılmaz Örümcek-Adam

Dünyanın en popüler kahramanlarından biri olan Örümcek-Adam, hikayesinde yeni bir sayfa açarak İnanılmaz Örümcek-Adam ile tekrar beyazperdede. Peter Parker'ın farklı ve bilinmeyen yönüne odaklanan filmde Andrew Garfield, Emma Stone, Rhys Ifans, Denis Leary, Campbell Scott, Irrfan Khan, ile Martin Sheen ve Sally Field rol alıyorlar. Filmin yönetmeni Marc Webb, Stan Lee ve Steve Ditko'ya ait Marvel Çizgi Romanlarından uyarlanan senaryo James Vanderbilt tarafından yazıldı. Laura Ziskin, Avi Arad, ve Matt Tolmach, Marvel Entertainment-Columbia Pictures işbirliği ile filmin yapımcılığını üstleniyorlar. Film 6 Temmuz 2012 tarihinden itibaren tüm dünyada 3D olarak gösterime girecek.

İnanılmaz Örümcek-Adam, lisede dışlanmış, annesi babası tarafından terk edilmiş ve dayısı Ben (Sheen) ve Yengesi May (Field) tarafından büyütülen Peter Parker'ın (Garfield) hikayesini anlatıyor. Bir çok ergen gibi, Peter da kim olduğunu ve bugünlere nasıl geldiğini çözmeye çalışıyor. Aynı zamanda Peter ilk aşkı olan Gwen Stacy ile (Stone) aşk, bağlılık ve sırlarla iligili mücadelesini de veriyor. Peter babasına ait bir evrak çantası bulduğunda, anne ve babasının kayboluş nedenini anlamak için araştırmalarına başlıyor. Bu onu Oscorp'a ve babasının eski ortağı olan Dr. Curt Connor'un  (Ifans) laboratuarına yönlendirir. Örümcek-Adam Connor'un ikinci kişiliği Kertenkele (The Lizard)  ile karşı karşıya gelir. Peter, güçlerini kullanarak hayatını değiştirecek bir karar alır ve kahraman olmak için kaderine yön verir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Bu güzele benziyor.Ayrıca 3D.Gelse de izlesek.Arkadaşlarla izlemek bir başka oluyor :)

klasiğin dışına çıkmış daha efektif heycanlı , tabi ben tr ciyim hayatta alt yazı izlemem beklemedeyiz

Bu konular bayatladı artık. Ellerindeki olanakları yeni ve sürpriz bir kahraman yaratmak için kullansalar daha iyi olurdu, hem seyirci hemde yapımcı açısından ama nerdee...

aynen bende tr dublaj severim

Heyecan verici gibiye benziyor

en güzel bilim kurgu hulk serisi spiderman serisi ve demir adam serisi bu kötü gibiye benziyor

Sen de yorum yaz

 

Turhost