Oynat Asus Xonar U1 Desteklediği teknolojiler sayesinde gerek dizüstü gerekse masaüstü sisteminize güçlü ses desteği kazandıracak bir ürün.

Asus Xonar U1

Desteklediği teknolojiler sayesinde gerek dizüstü gerekse masaüstü sisteminize güçlü ses desteği kazandıracak bir ürün.

Her yerde müzik keyfi: Ses kartları piyasasına hızlı bir giriş yapan Asus, bu girişinin ne kadar iddialı olduğunu her geçen gün piyasaya çıkardığı yeni ürünlerle gösteriyor. Asus'un yeni ürünü Xonar U1 ilk bakışta Star Wars serilerinden tanıdığımız sevimli robot 3PO'ya benziyor. Tamamen beyaz olan ürünün üzerinde birer ses ve mikrofon girişi var. Kasa içerisinde bulunmadığı için oluşan elektro manyetik alan etkisinden de uzak olan ses kartı EAX 1.0, 2.0, A3D 1.0, Directsound H/W ve S/W ev OpenAL desteğine sahip. Ayrıca optik SPDIF çıkışından PCM ve DD 5.1 desteği de veriyor. Xear 3D teknolojisi sayesinde sanal 7.1 desteği de mevcut. Ürünün üzerindeki parçayı çevirerek ses kontrolünü sağlayabiliyorsunuz. Ses yüksekliği üzerindeki küçük lambanın değiştirdiği renkler sayesinde takip edilebiliyor. Ayrıca üzerine bastırdığınızda ses kartını sessiz hale getirebiliyorsunuz. Ürünle beraber verilen yönlendirilmiş mikrofon sayesinde dış seslerden etkilenmeden ses kaydı yapabilirsiniz.

BİLGİ İÇİN:
Boğaziçi-Çizgi
0 216 521 27 25

Kont Bilişim
216 528 54 00

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

fazla söze gerek yok ben fazla beğenmedim biraz daha ufk olsaydı güzrl olurdu ama

ilginç bir ses kartı. acaba içinde hangi chipi barındırıyor

Güzel ürün diz üstü bilgisayarlarda müzik sisteminden kaynaklı zararın diz üstünün ses yapısına zarar vermemesi için kullanılabilecek ideal kart bence özellikleri ve ufak oluşumu ile gayet şık alana hayırlı uğurlu olsun fiyat oalrak muadillerinden pahalı dez avantajı burda

Sen de yorum yaz