Oynat Avermedia Volar AX Dizüstü bilgisayarınızda aklınıza gelen tüm eğlence unsurlarını bir arada toplayan ve bunlara artı değer katan bir ürün.

Avermedia Volar AX

Dizüstü bilgisayarınızda aklınıza gelen tüm eğlence unsurlarını bir arada toplayan ve bunlara artı değer katan bir ürün.

Televizyon keyfi: Bilgisayar veya dizüstü bilgisayarınıza USB 2.0 yuvası üzerinden bağlanan ürün, küçük boyutuyla yer kaplamıyor. Ürünle beraber gelen AverTV 6 yazılımı sayesinde TV ve Radyo kanallarını tarayıp listeleyebilmenizin yanında bilgisayarınıza kayıtlı olan videolar izleyebilir, müzik parçalarını dinleyebilir veya fotoğraflarınıza bakabilirsiniz. Kart analog ve dijital yayınları destekliyor. NTSC ve PAL formatındaki televizyon yayınlarının yanında FM formatındaki radyo yayınlarını da alabilirsiniz. Yayınlar dilediğiniz yerde kaydedebilir, dilerseniz geciktirme özelliğiyle dilediğiniz yerleri tekrar seyredebilirsiniz. Ürünün Teleteks desteği de var.Yayının dilediğiniz yerinde snap shot özelliğiyle fotoğraf alabileceğinizi de belirtmeden geçmeyelim.Yazılım sayesinde kolayca radyo moduna geçebilir ve tıpkı televizyonda olduğu gibi otomatik arama özelliğiyle 5 dakikadan daha az sürede radyo kanallarını bulabilirsiniz. Tıpkı TV'de olduğu gibi burada da kayıt imkanınız mevcut. Ürünle beraber gelen ve S Video / Composite girişlerini kapsayan tek kabloyla ürünü diğer görüntü kaynaklarına da bağlayabilirsiniz.

BİLGİ İÇİN:
Multimedya
0 212 479 46 46

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

görüntü kalitesinden söz edilmemiş bu açıdan inceleme yetersiz. ama paket içeriği iyi

ekran kartı demişsiniz bi yanlışlık var bu işte ekran kartı ise kaç megabayt gpu hızları nedir. tv kartı olmasın bu ürün :D

ekran kartı güzel ;D
aklıma takılan tek soru 16:9 widescreen'i destekliyormu acaba?

aklıma takılan tek soru 16:9 widescreen'i destekliyormu acaba?

bende var bu kart ve maalesef desteklemiyor

arkadaş lar tamam bu tv kartı süper bunu bilioz tanıtımınıda izledim ben 4 yıldır kullanıom ama malesef lehim ler koptu bunu nasıl neşekilde ve nerede tamir yaptırabiliriz lütfen yardım

Sen de yorum yaz