Oynat Benim Adım Orman - Yalnız Şebnem Ferah'ın yeni albümü Benim Adım Orman'ın ilk klibi albümdeki Yalnız parçasına çekildi.

Benim Adım Orman - Yalnız

Şebnem Ferah'ın yeni albümü Benim Adım Orman'ın ilk klibi albümdeki Yalnız parçasına çekildi.

Gönderen: seboizt

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

mukemmelsin sebnem ferah..

Herzaman ve her yerde.. Bütün insanlaırn içinde 'tek'sin.. En harika'sın (=

Öykü Ekin

mukemmelsin sebnem ferah..

mutluluktan ölmek üzereyim !!!

gerçekten olayı bitirmiş yine şebnemm ;)

Ben pek beğenmedim

şebnem aşığım sana sen süpersin teksin vazgeçilmezsin. hiç üşenmeden bu albümünüde ezberleyeceğim. inşallah eurovision 2010 da TÜRKİYE yi sen temsil edersin. adım gibi eminim açık ara farkla birinci oluruz sendeki ses dünyada daha kimsede yok.

Ben de Buket'e bayılıyorum...

İlk albümü çok güzeldi. Ardından gelen diğer albümler bence o kaliteyi tutturamadı bir türlü. Özellikle uzun uzun cümleleri, bol "ben"li serzenişleri, kişisel gelişim kitaplarından fırlamış gibi üzerine oturmayan halk ozanı tripleri ruhuma eziyet ediyor. Bu parçada da müzikal anlamda beni kapıp görüecek bir güzellik görmüyorum.

son albümü hoşuma gitmedi (dinledikçe hoşa gidebiliyor bazı şarkılar) eskiye gittikçe şarkılar daha güzel geliyor kulağıma.

öyle bir iş yapmalısınız ki, hem özgün olmalı, hem de sizin aşina eserlerinizin tadını hissettirmeli. 1oo metre öteden şebnem ferah parçası olduğu belli ama geçmiş şarkılarından farklı olmayı başarmış. kendini tekrarlamadan aynı tabloya birbirinden farklı ve güzel resimler çizmeyi başaran bir sanatçı.

güçlü ses farklı yapımlar..teşekkürler şebnem ferahh

herkes bir şeyi kaçırıyor bu şarkının ve şarkıların alt yapsında pentagram var. bence pentagramın elemanlarıyla tanıştıktan sonra şebnem ferahın yeni tarzı popüler müziğin formundan çıkıp gerçekten rock formuna giriyor. Bu yeni tarzını çok beğendim ben.

Sen de yorum yaz