Oynat Böyle kılıf görmediniz! Cep veya tablet PC için kılıf kullanmak istemeyenler: Bu videoyu izlediğinizde fikriniz değişecek!

Böyle kılıf görmediniz!

Cep veya tablet PC için kılıf kullanmak istemeyenler: Bu videoyu izlediğinizde fikriniz değişecek!

G-Form firması, iPad'inizi ya da dizüstü bilgisayarınızı içine koyup istediğiniz yerden fırlatsanız bile içindeki ürüne zarar vermeyen bir kılıf geliştirdi. Mobile Syrup isimli web sitesi ise, kılıfın gerçekten iddia edildiği kadar etkili olup olmadığın görmek için ilginç bir test gerçekleştirdi ve bu testi hazırladıkları videoda gözler önüne serdi.

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

bence zırvalamışlar

bu tarz kılıf ve cihazlarda köşe ve kenarlar zayıf noktalardır ona dair bir şey göremedik ne yazık ki. hep yüzeyleri test edildi

oha iyiymiş, benim tele uygun olsa kesin alırdım

tamamen fake. yola atarken veya araba ezdikten sonra kameranın objektifini ipad den kısa süreliğine görüş alanından çıkarıyor. orda başka bir cihazla değiştirmediği ne malum...

üstünde lastik izi bile var hâla fake yazmışsın amk herşeyde bşey aramaya ne kadar meraklı bi milletiz arkadaş adamlar yapıyo bizimkilerde burun kıvırıplaf atıyolar aynen böyle devam ecnebi yapıyor aga ;)

bu ipad apayrı bişi ya

Hem yanıltıcı olsa, kullacı ürününe zarar gelirse G-Form şirketini mahkemeye verirler. O yüzden böyle birşey olacağına ihtimal vermiyorum. Güzel bir ürün.

Alır , üzerinden arabayla geçerim birşey olursa Dava açar köşeyi dönerim :D

ABİ ADAMLAR GERÇEKTEN SÜPER BİR KILIF YAPMIŞLAR.

tamamen fake. yola atarken veya araba ezdikten sonra kameranın objektifini ipad den kısa süreliğine görüş alanından çıkarıyor. orda başka bir cihazla değiştirmediği ne malum...
---------------
Yari kirik Türkce Ingilizce'ne hasta oldugumu belirterek baslamak istiyorum. Sonrada dunyada herkesin sizin gibi üc kagitci mi oldugunu saniyorsunuz. Herkes herkesi kendi gibi sanarmis.

izlerken içim gitti =) nasıl attı öyle süper kılıfmış..... saten adamlar kılıfta bir numaralar türkiyede dünyanın parasına satıyorlar orda kılıf telefon kadar rabet görüyür ama burda oyle değil.... yeni bir arabaya jant takınca nasıl gorselı degısıyor telefondada kılıf oyle birsey ..

china malı kopyaları çıkmasa bali :D

arkadaşlar büyük ihtimalle, youtube da vardır araştırın; bir hamur var oyun hamuru gibi, yumuşak bükülüyo her şekli alıyo bildiğin oyun hamuru, ancak sert bi şekilde bir kuvetle karşılaşınca kendiside sertleşiyo, taş gibi oluyor. Sanki o kabartmalı bölmelerde o hamurdan kullanmışlar gibi geldi.

Sen de yorum yaz