Oynat Çanakkale 1915 (HD Fragman) Yakında gösterime girecek olan Çanakkale 1915 filmi Teaser Fragmanı

Çanakkale 1915 (HD Fragman)

Yakında gösterime girecek olan Çanakkale 1915 filmi Teaser Fragmanı

Okuyucu Yorumları

Toplam 18 Yorum

içinde savaş sahneleri görsel efektler olup olmaması önemli değil çanakkale savaşı ile ilgili her yapım insanı hep duygulandırır.nereden nasıl hangi zorluklarla geldiğimizi unutmayalım diye...

gişe rekoru kırar

bu nasıl fragman arkadaş bir tane savaş sahnesi göstermediler sinemada izlemesek mi diye bir şüphe oluştu içimzde

@05 Ağu 2012 10:36 bu film senin gibi yeni yetme aksiyon meraklısı ergenler için değil zaten...

İnşallah kaliteli ve Çanakkale'ye layık bir yapım ortaya koyarlar.

her zamanki yapımlar gibi gene içerisinde tarihin anlatımından daha çok duygu sömürüsü yapılacağını düşünüyorum. Umarım yanılıyorumdur

@05 Ağu 2012 21:24 Anlatım istiyosan git belgesel izle. Sinema filminde bi hikaye olmak zorunda zaten. Pearl Harbor da o hemşirenin aşkı varmıydı veya Cennetin Krallığında.

fragman olmamış

arkadaşlar Çanakkale hakkında herhalde bilgi sahibi değiller. Bizler hiç bir zaman haksız yere kimsenin canını almadık. Almayız da! o yüzden kimse amerikan filmlerinde ki o berbat sahneleri Çanakkale için beklemesin.

nerede fetih 1453'ün fragmanı, nerede bu. fragmana filmin en iyi yerlerini koyarlar. filmin en iyi yerleri buysa eğer, olmamış.

@07 Ağu 2012 00:42 fetih 1453 film miydi?...

facebook.com/film.canakkale1915

Aptal saptal yorumları gördüm. Fetih fragmanıyla karşılaşyıtma yapanlar gördüm. Arkadaşlar bu bir fragman değil bu bir teaser'dır. neyin kafasındasınız?

bu ön yargılı toplum olmaktan ne zaman vaz geciceksiniz.bu ilk fragman senaristine dikkat edin çılgın Türklerin yazarı.bekleyin görün.hemen olmamış vs demek için erken değilmi???

önemli oln gerçek tarihe bağl olması onuda film izlediğiize göreceğiz

bu fragman değil arkadaşlar bu teaser o kadar gösterişli olmaz

İzledim harikaydı...

ben bu filmin daha öncaçizgifilmini izledim o bile benim tüylerimi diken diken etmişti dün fu filmi sinemada izledim bir kez dahi tüylerim haret bile etmedi

Sen de yorum yaz

Turhost