Oynat Celal ile Ceren Fragman HD Şahan Gökbakar'ın beklenen filmi "Celal ile Ceren" Fragmanı yayınlandı.

Celal ile Ceren Fragman HD

Şahan Gökbakar'ın beklenen filmi "Celal ile Ceren" Fragmanı yayınlandı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 22 Yorum

iğrenç.....

şahan gibi soytarıları benim dandirik memleketimde adam yerine koyarsan olacağı budur tabi ki....

saçmalık...

komedimi şimdi bu? yazık :(

bu askere gitmedi daha dimi?

kimse beğenmemiş ama gidip gene izleyecekler. bknz.reco ivo serisine haydeee..

ulan ne oğlum bak git miş son fragmanlarda hep bu replik ne kadar taklitçiyiz

millet günlük hayatta küfür ediyor. Sahan edince suc. Saten etmese sacma olurdu isin dogalligi orada. Begenmeyen TV'de izlesin tabi hoslarina giderse!!!

bu film tam bir soytarıllık olmuş....

Celal ile Ceren, son derece kötü bir filme benziyor.Fragman, filmin en iyi sahnelerinden seçilerek yapılır. Fragmanı buysa filmi düşünemiyorum.Ne şahan'da ne kardeşinde en ufak bir sinema duygusu yok.Bu film değil kilim bile olamaz.

bence güzel olmuş kim ne derse desin

hayatımda en çok güldüğüm filmlerden biriydi herkesin yüregine sağlık çok güzeldii

bir erkek olarak kadınların bu kadar aşalandığı, kadınlara sadece cinsel gözle bakılan başka film görmedim sakın gitmeyin paranıza yazık olur.

cekemıyen antenı kendıne sonra yanındfakıne taksın yapabılıyorsanız daha ıyısını yapında onuda seyredelımbunları yapmak yetenek ıster tebrık edıom

müthişti dün akşam çok güldüm ellerine sağlık şahan yine güldürdün bizi

BİR İNSAN KALİTESİNİ BU KADAR MI DÜŞÜRÜR CEM YILMAZA BOK ATANLAR SÖZÜM SİZE BU NE TERBİYESİZLİK CILKINI ÇIKARMIŞLAR OLAYIN YUHH.

kopuk saçma bı fılm bası sahneler dısında..evlılık fort aşk bu kadr bozulup yıpratılmas kardesım ahlakı bozmak için gayret gosterdıklerı bellıııı

Bu filme coluk cocuk gidiyoruz komedidiye o kadar ahlaki terbiyesizlik olmaz

maşallah on numara bi filmm

sakın ailenizle gitmeyin...

sanırım bu filmin bel altı esprilerden oluştuğunu düşünen ve bununla ilgili rahatsızlığını dile getiren kısım çoluğunu çocuğunu yanına alıp filmi izlemeye gidenler.. konusundan da belli, siz neden böyle içeriğe sahip bir filme çocuğunuzu götürürsünüz ki zaten? hiç bel altı espri olmasa bile bir ilişki üzerinden yola çıkılıyorsa aile ile izlenemeyeceği barizdir. kaldı ki bir filmi 'aile ile izlenebilirlik' açısından ele alıp başarısı ile ilgili yorum yapmaya çalışırsanız doğru olmaz diye düşünüyorum :)

bence güzel bir film şahanın filmi olduğu belli olan birşey insan az çok tahmin eder cinsel içerik olduğunu sizlerde çocuklarınızla gitmeyin başta düşünüünnnn yda bi fragman fln izleyin.. tavsiye ederim ben beğendimmm

Sen de yorum yaz

Turhost