Oynat Çoklu dokunmatik masa... Biraz azim ile yapılmayacak şey yoktur: İşte orijinalini aratmayan el yapımı "dokunmatik masa".

Çoklu dokunmatik masa...

Biraz azim ile yapılmayacak şey yoktur: İşte orijinalini aratmayan el yapımı "dokunmatik masa".

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

ben nasıl yapıldıgını neden anlayamadım??

Sanki dokundugu plakanın altında siyah bez benzeri bişey var dikkat ettinizmi

grafik islemcisinin cok iyi oldugunu sogleyebiliriz aletin bu kadar videoyu oynatirken boyutlandirip ayni anda gosterebiliyorsa iyi bir makinadir.

baştakini biz yüzyıllar öncesinden yapıyorduk.resmen ebru yapıyor.bizden görmüş:)

adamlarda kafa var ulen akla bak ya helal olsun adamlara

süper ve öteSi adamLar haRika bişey yapmışLar ne bu böLe ya x)

piyano falan almassın:D

arkadaşlar bunu hiç yapmayi deneyen oldumu kaçgündür formları dolaşıyorum ama eletutulur bir sonuç yok :S bu konuda yardım ede bilecek biris varsa osman_korlu@hotmail.com adresine mail atsın yada eklesin lütfen

Eskidi artık bunlar. Türkiye patentli LCD teknolojisi var. Mat bilişim üretiyor.

Türkiyede dünyanın en büyük firmasının distribütörü var. Aynı zamanda kendi üretiminide yapan var. Leta Grup hem üretiyor hem ithal ediyor.

Türkiyenin de adını Dünya teknoloji arasına sokmak için çalışan Türkiye devletinin inanılmaz şekilde desteklediği multitouch-hk firması bu ürünleride üretiyor.

Bu teknolojiyi Türkiyede ilk yapan kim delikanlı gibi yazsın reklam yapan arkadaslar. " Üretim " derken tv üzerine dokunmatik kit asmak sizce üretim mi? Yada bir hardware üretimi küçük bir ofis içersinde ne kadar profosyonel yapılabilir? Bir iş yapıyorsanız profosyonel biçimde yapın. Bir ürün arıyorsanız işin uzmanına gidin...

Sen biliyorsan sen söyle kim var? Senin Türkiyen de çok büyük ihaleleri kapatarak fabrikasyon üretimi yapıyorum diyen ve Devletle bir proje kapsamında pilot uygulamalarını geçenlerde tanıtan Türkiyenin en büyük firmalarından olan bu firma kendimi üretiyor=?

Sen de yorum yaz