Oynat CryEngine 3 ortaya çıktı İzleyin: Oyun dünyasına yön veren grafik motorlarından CryEngine'in yeni sürümü tanıtıldı...

CryEngine 3 ortaya çıktı

İzleyin: Oyun dünyasına yön veren grafik motorlarından CryEngine'in yeni sürümü tanıtıldı...

Alman geliştirici firması Crytek bu seneki Game Developers Conference çerçevesinde CryEngine 3 ile ilgili ilk hareketli görüntüleri yayımladı. Video, Crysis'i andıran sahneler gösteriyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 52 Yorum

bunu oynatacak makinayı 5 sene sonra alırım

"bunu oynatacak makinayı 5 sene sonra alırım"

O zamana kadar da 3. veya 4. versiyonu çıkar.. :)

oyun mu o da ne :))) yahu hala p3 kullanıyorum yoktur benim gibisi ahaha

bunu oynatacak makina varmı?

Crysis 3'ün biraz çıktlatmişlar 2010'da çıkcak olan sistemi merakle ve zevkle bekler ve kesinlikle onuda orjinal alirim

kubuntu kullanıyorum ve görüntülerde donma oluyor. Bu sorunu lütfen çözün!

Bence yacılımı güçlü bi ekran kartı ve u3 flash dick ile yükseltilmiş ram bellek yeterlidir diye düşünüyorum

O zamana kadar da 3. veya 4. versiyonu çıkar.. :)

zaten bu 3. versiyon :P

harddiskte 50 gb kaplar artık bu oyunlar

turk oldukları nasılda bellı oluyor yazının ustunede nazar boncugu koymuslar:

Crytek, böyle giderse birçok oyun şirketini kapattıracağını düşünüyorum. CryENGINE 3 sahip olduğu bu teknoloji ile birçok hayalleri gerçekleştirmiş.

süpersiniz siz crytek

Yandik. Yine ekran karti degistirmek zorunda kalacagim :(

Param Helal Olsun Onlara Oyunu SATIN alacagim

aaa hakkatten nazar boncuğukoymuşlar :D

İç çeke çeke bir hal oldum bu videoya. Crysis'i kasıla kasıl oynayan ben yenilemezsem bilgisayarımı csryengine3ü tadamam. :(

Crytek i el ele ayakta tutmalıyız arkadaşlar biliyorum netten oyun indirmek çok kolay ama bunu ülkemizin oyun sektöründe ilerleyebilmesi için yapmalıyız. gurur duyuyorum..

Gerçekten Muhteşem Görünüyor . . .

vay canına.....

OYUNDA Kİ GERCEKLİLİĞİN BASKANLIC LARI TEK KELİME HELAL OLSUN

Bu yeni oyun motoru Crysis 3 için yapıldı...Nomad ve Psyco (Sgt. Skyes) beraber propheti kurtarmaya gidiyorlar...CryTürkiye olarak aldığımız bilgilere göre oyun 2010'nun sonunda piyasa çıkacak...

bu oyun crysis'in son sürümü oluyo dimi ??

yok artık :S !!!

gerçekle arasındaki tek fark, pixel sorunu :D

Yaw merak ettim şimdi... Acaba Crytek ne yapmaya çalışıyor? İddasına varım ki, bu Crytek çalışanları böyle bir teknoloji oluşturmuşlar ise bunlar kesin insan olamazlar ve başka bir gezegenden gelmişlerdir. Dünyaya hakim olacaklar... :)) Çünkü böyle dehane bir oyun motoru, bana göre bir insan yapmış olamaz... :))

Turksh cowboylar

fotoğraf kalitesinde oyun diye buna derim işte. Süpersiniz Yerli kardeşler.

Bunu yapan kardeşlerimizle guru duyuyorum.

Dahada ii olacaksınız buna hepiniz inanıyoruz

nazar boncuğu koymuşlar :D hak etmiş

Nazar Boncuğunu Görünce Gülmemek Elde Değil :)
inşalla Nazar deymez. Oyun Grafik Yapısı Gerçekten tek Kelime İle Harika Olmuş Ama biz Oyunculardan Fazla Bir sistem Tabanı İstemezler :)

nezaman türkiyeye gelir gırafikler muhteşem

Nesnesel fizik motorunun mükemmelliği yanında ışık yansımalarının çoklu yüzeylere atlamasıda mükemmel. Büyük ihtimalle bunun için fizik hızlandırıcı gerekecek !!

Desenize benim 9600GT foss olacak

Crytek, geleceğin en iyi oyun firmalarından biri olacak kesinlikle. FSP türde eminimki ne EA, ne Infınıty Wards Crytek'i yakalayamayacak gibi görünüyor.

maşallah ya.insan umut yükleniyor crytek firmasını görünce.allah yollarını açık etsin.

Abbi gözlerim yaşardı super da, adam palmiyeye ateş edio yapraklardaki tepkiyebak harika ...

ARKADAŞLAR EGER BU GÜZELLİKLERİN DEVAMINI GÖRMEK İSTİYORSAK VE TEKNOLOJİDE NEREDEYSE YOK OLMA AŞAMASINDA OLAN BİZ TÜRKİYE BU TÜR ŞEYLERE DESTEK OLMALIYIZ KORSANA HAYIR......DÜNYA Cevat YERLİ GİBİ YERLİ KARDEŞLERİMİZİ TANISIN İNŞAALLAH ALLAH NAZARDAN SAKLASIN HELAL OLSUN AYRICA SANİYEDE 200 KARE İLE ÇALIŞAN Bİ MOTOR...

şu şelaleden su akıntısı inanılmaz mükemmel nazar degmesin crytek firmasına ...

birkaç sene sonra bu videoyu izleyenler görüntüye bak hiç güzel değil demezlerse ben adımı değiştiririm teknoloji o kadar hızlı gelişmeye başladıki 10 yıllık gelişme 1 yılda oluyor.

oyun süper yha maş. süper yapmışlar oyunu inş. böyle devam..

Süper olmuş. Oyunlarının konusunu ve senaryosunu pek sevmediğim halde her çıkarttıkları oyunu satın alıyorum. Yerli kardeşlerle ne yazıkki göğsümü gere gere gurur duyamıyorum bir burukluk var nedeni ise Almanya da kurulmuş ve oranın destekleriyle, kaynaklarıyla bu durumlara gelmiş olmaları, sakın yanlış anlaşılmasın dikkat ederseniz çoğunlukla yurt dışındaki türk asıllı kardeşlerimiz hep başka ülkelerin destekleriyle dünyayı kasıp kavuran başarılar gösterebiliyor fakat kendi ülkemiz içinde bu desteği göremiyor hatta köstekleniyorlar.. O yüzden hep başka ülkelerin destekleriyle başarı kazanmış kardeşlerimizi gördüğümde hep bir burukluk, uktedir içimde.. Kötü mü olurdu Yerli kardeş ler, Mehmet Öz ler, Sinan Şamil Sam lar ve daha nice kardeşlerimiz kendi ülkelerinde bu kadar desteklenselerdi de doya doya sevincini yaşasaydık..

crysis e benziyen oyun nasıl olur

ilk başta dönen şeyin ortasındaki NAZAR boncuğu mu bana mı öyle geldi,süper olmuş

Bence Yerli kardeşler Türklerin neler yapa bileceğinin en büyük örneği ki biz hala akıllanamadık kendimize köstek oluyoruz korsan alıyoruz fakat global bir çerçeveden bakmalıyız Yerli akrdeşler insan peki ya diğerleri? sizce sadece Türk oyununu orjinal almakmı doğru yoksa tüm oyunları eğer paramız ve durumumuz varsa orjinal almak mı?

Crytek e ve Yerli kardeşlerin beceri ve yeteneklerine nazar değmesin umarım başarıları katlanarak artar ve eminimki birgün tüm oyun geliştiricileri türklerin oyun sevdasını görüp Türkçeye destek verecekler tekrar tebrik ediyorum Yerli kardeşleri sadece ticari açıdan bir başarıyla kalmadılar türkleri dünyaya farklı bi bakış açısından tanıttılar.

Umarım Crysis 2 oyunu bu değildir. Özellikle şu ateş ettiği kulube bundan 10 sene önce yapılmış oyunların grafikleri gibi; ama sonradan gelen şelale gayet iyi.

yaw bu crysis mi yoksa cryengine mi

CryEngine oyunu bende var istiyenlere verebilirim mail adresim..
poli_barboy@hotmail.com
icinde multiplayerda var...

CryENGINE 3 Crysis gibi oyunların oluşturulduğu, Crytek tarafından geliştirilen bir program. Oyun değil yani. Bence gayette başarılı.

CryENGINE 3 çok başarılı umarım birçok oyunda kullanılır. Oyunu bitirdim mükemmeldi. Keşke 3d oynayabilseydim.

Mükemmel birşey ya oyununu oynayamadım bir türlü kısmet olmadı :o

cryengine crytek kurucuları tarafından yapılan bizzat crysis in yapıldığı bir oyun geliştirme programı isterseniz crydev.net ten indirip sizde hayalinizdeki oyunu yapabilirsiniz

cok cok cok ğuzel

Sen de yorum yaz