Oynat Far Cry - Film Uwe Boll imzalı Far Cry , 30 Ocak'ta Türkiye sinemalarında...

Far Cry - Film

Uwe Boll imzalı Far Cry , 30 Ocak'ta Türkiye sinemalarında...

Bilgisayar oyunlarına çevirdiği filmlerle adından oldukça fazla söz ettiren Uwe Boll, aslında çektiği filmlerin her zaman en kötü filmler arasında yer almasıyla da ünlü. Far Cry bunlardan biri mi olacak zaman gösterecek ama çok da parlak izlenimler almadığı kesin.

Okuyucu Yorumları

Toplam 41 Yorum

Aslında benim hayalim CRYSIS'in filminin çekilmesi...

ya şimdi bunun yapımcısı cevat yerlimi acaba

Bana göre CRYSİS filmi yapılmalıydı. Çünkü sahip olduğu senaryo bakımından daha iyi....

yüz karası bu Uwe Boll artık yapmasın film, hala sıkılmadı adam.

Başarısız bence..

Uyduruktan bi film bence....

Üçüncü sınıf holywood filmi. Yazık

videodaki müzik the crystal method un weapons of mass distortion

güzelim far cry'ı ne hale getirmiş hiç yapmasaydı bence daha iyi olurdu fragmanı bile rezalet ne diye başarılı bir oyunun filmini bu kadar salakça yaparlar anlamıyorum sinirim bozuldu ya

Siz Buna Film Bile Diyosanız Ben Buna Gülerim :D:D Ortalıkta Ne Far Cry Var Nede İzlenmeye Değecek Film.Ama Genede Ödül Alır Film Diye Bahsettiğiniz Şiy.Alacaqa Ödül Belli Gelmiş Geçmiş En Kötü Olmayan Film Ödülünü Bunu Yapanların Dışında Kimse Alamaz Bu Ödülü:D(tabi başka buna benzer berbat çalışmaları yoksa ki vardır :D)

ya beyler nasıl görmek istediğinize bağlı

copy paste gibi filmlere benzemiş, bari uber soldier deselerdi :))

bile bile kötü film çekmek neden?

tek kelime berbatt ama gidip izlicem koskoca bi filmin kalitesi 3,4 dklık teaser la ölçülmez die düşünüorumm bunn yanı sıra crysis filmi çıkar umudu hala var içimde :)

güzel olmuş diyemem. canavarların birini bile görmedim.

bence berbat olmuş şöle hakkını verebilecek iyi bir başrol oyuncuları seçebilirlerdi hele kötü adam sanırım dedemle yaşıt.

ya buu adamın (Uwe Boll) far cry gibi harika bi oyunu rezil etmesine oyunun yapımcıları nasıl izin veriyor anlamadımm
vasatın altında bir film olcağa benziyor :((

resmenrezil etmişler

berbatttt ötesi

üstüne para verselerde bu filmi izlemem

izleyip görmek lazım ama hiç bir şey oyunun yerini tutamaz

Burdan Crytek yetkililerine sesleniyorum Allah rızası için Crysis'i de bu aptal yönetmene vermeyin...

2. hatta 3. sınıf bir Amerikan filmi olmuş. Hani şu flash tvde gösterilenler var ya onlardan :)

şokkkkk geçiriyorum şu an.....

hadi udo kier'i anladık, red alert'den de gerisi ne...

kaldı ki oyun okyanusun ortasında, sen git gölde film çek, olacak şey mi bu. ey ubisoft sen buna nasıl oldu da izin verdin, gittin bu adamı tuttun !!!! sinirden deliye döndüm şu an. REZİLLİK . Gears of War'un filmini Paramount çeliyor allahtan... Şu adamı da birisi durdursun artık.

afr-cry oyununda takılanlar filme göz atsınlar :D

2 tl ye vcd satıolar iş bu film de onlardan :) kiloluk film :)

Senaryo ne kadar iyi olursa olsun butce ne kadar fazla olursa olsun, yönetmen odunsa hayal gucu tırnak kadar bile yoksa o film peş para etmez. Örnek testere 1 ne kadarlık bir butceyle cekildi ne kadar hasılat yaptı. Ben söyliyim film kapalı bir alanda cok kısıtlı bir butceyle çekildi ama ortayan cıkan sonuç belli. Bu kadar fanı olan bir oyunuda böyle rezil birisine cektirmeleride hata!

film güzele benziyor ben beğendim...

bu oyunu iki serisinide çok sevdim ama bu filimi biri engel olsunda dağıtımı engellensin Max payn oyununu okadar severdim ama filim berbat olmuş saçmalık bundada saçmalamışlar

İnanmıyorum ya... Uwe Bowell yaptığın filmler kadar taş düşsün başına! böyle bi klasiği rezil rüsva ettin, sonunda Far Cry ında içine ettin. Aklımın almadığı nokta ise Ubisoft'un böyle kabiliyetsiz akıldan nasibini almamış bi herife yaptırması filmi...

Bu firma Postal Oyununun da filmini yapan firma ise eğer berbat ötesi, iğrenç, tatsız ve tuzsuz bir film olacağı kuvvetle muhtemeldir :S

ya göruntuler bıle ıgrenc oyundakı goruntular bıle daha hoştu..oyundakı goruntu modları bıle bundan guzel

Neden bu tarz filmlerde gözlüklü bir aptal yada şişko bir manyak bulunmak zorunda. Ciddi bir film içinde kesinlikle komedi bulunmamalı.

Berbat bu beş kuruş etmez yalanyok

filmi çevrilmese de olurmuş :-(

fiflim 10 numara yaa

şef yazdı
film oyunla baglantısı cok azz yaratık yok ve sacma

Sıradan bir film gibi olmuş. İsmine yakışmamış...

Bilgisayar oyunlarına çevirdiği filmlerle adından oldukça fazla söz ettiren Uwe Boll, aslında çektiği filmlerin her zaman en kötü filmler arasında yer almasıyla da ünlü. Far Cry bunlardan biri mi olacak zaman gösterecek ama çok da parlak izlenimler almadığı kesin. (aynen katılıyorum çooooook kötü oyunla alakası yok ve sıradan)

fragmanı bile bu kadar kötü ise, filmi düşünmek bile istemiyorum. far cry gibi bir oyuna böyle bir film yakışmaz... - Ersin.

Sen de yorum yaz