Oynat Godzilla Türkçe Altyazılı Fragman Toho'nun Godzillla'sı yeniden doğuyor. Gösterim: 16 Mayıs 2014

Godzilla Türkçe Altyazılı Fragman

Toho'nun Godzillla'sı yeniden doğuyor. Gösterim: 16 Mayıs 2014

Toho'nun ikonik Godzilla'sı yeniden doğuyor. Dünyanın en ünlü canavarı, insanlığın bilimsel kibri sonucunda ortaya çıkan ve varoluşunu tehdit eden kötü niyetli yaratıklara karşı duruyor.  

"Godzilla,"yı Gareth Edwards yönetiyor. Başrollerinde; Aaron Taylor-Johnson ("Kick-Ass"), Oscar® adayı Ken Watanabe ("The Last Samurai," "Inception"), Elizabeth Olsen ("Martha Marcy May Marlene"), Oscar® ödüllü Juliette Binoche ("The English Patient," "Cosmopolis"), ve Sally Hawkins ("Blue Jasmine"), ile Oscar® adayı David Strathairn ("Good Night, and Good Luck.," "The Bourne Legacy") ve Bryan Cranston ("Argo," TV's "Breaking Bad") yer alıyorlar.  

Senaryo Max Borenstein'e, hikaye ise David Callaham'a ait.  TOHO CO., LTD'in yarattığı ve sahibi olduğu "Godzilla" karakterinden uyarlanmıştır. Yapımcılar  Thomas Tull ve Jon Jashni ile Mary Parent ve Brian Rogers.  Yönetici yapımcılar Patricia Whitcher ve Alex Garcia ile Yoshimitsu Banno ve Kenji Okuhira.  

Kamera arkasındaki yaratıcı ekipte yer alan isimlerse şöyle sıralanıyor; Oscar®-adayı Görüntü yönetmeni Seamus McGarvey ("Anna Karenina," "Atonement"); yapım tasarımcısı Owen Paterson ("The Matrix" trilogy); editör Bob Ducsay ("Looper"); Oscar®-adayı kostüm tasarımcısı Sharen Davis ("Dreamgirls," "Ray," "Django Unchained"); ve Oscar®-ödüllü görsel efektler süpervizörü Jim Rygiel (the "Lord of the Rings" films). 

 Filmin original müziği Oscar®-ödüllü besteci Alexandre Desplat ("Argo," "The King's Speech") tarafından yaratıldı.  

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

Turhost