Oynat Gogo OX iPod'a benzerliğiyle dikkati çeken Gogo OX, yüksek ses kalitesi ve video, fotoğraf gösterebilme yeteneğiyle öne çıkıyor.

Gogo OX

iPod'a benzerliğiyle dikkati çeken Gogo OX, yüksek ses kalitesi ve video, fotoğraf gösterebilme yeteneğiyle öne çıkıyor.

Test Merkezimize konuk olan Gogo OX ilk bakışta "aaa bu iPod" tepkisini ister istemez vereceğiniz bir tasarıma sahip. Aslında bu tepki çokta yersiz değil. Çünkü dosya silme, pause gibi fonksiyonları yerine getiren bir tuş haricinde ürün her şeyiyle iPod'a benziyor. Üzerinde 1,5 inçlik bir ekran bulunan ürün 176x 132 piksel çözünürlüğe sahip. Bu kadar küçük bir ekran da resim görüntülemek veya video seyretmek tabii ki çok verimli olmamasına karşın canınız sıkıldığında işe yarayacağı kesin. 1 GB kapasiteye sahip olan ürünün kapasitesini arttırmak için alt kısmında bulunan Micro SD/TF kart yuvasını kullanabilirsiniz. Bilgisayarınıza USB arabiriminden bağlanan ürün aynı zamanda gene USB üzerinden şarj oluyor. Üzerinde bulunan dahili mikrofon sayesinde WAV formatında ses kaydı da yapabileceğiniz ürün kesintisiz 5 saate kadar video ve 10 saate kadar müzik keyfi vaadediyor. Ürünün ses kalitesinin ise bizi şaşırttığını ifade etmeliyiz.

FİYAT: 108 YTL + KDV

BİLGİ İÇİN:
Mezotek
0 212 679 96 06

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

sahteleri gerçeğini yüceltirmiş... buda öyle bişey

GERÇEKTEN GÜZEL Bİ ÜRÜN SES KALİTESİ ÇOK İİ OLDUKÇADA HAFİF

bunlar genelde Çin malı, ama Apple firmasının bile iPodların imalatını Çinde yapdığını düşünecek olursak orjinal yada imitasyon arasında öyle sanıldığı kadar çok fark olmadığını görürüz...

Sen de yorum yaz