Oynat Hangisi daha sağlam; iPhone 5S mi, 5C mi? iPhone 5C'nin plastik kasası, onu daha ince ve alüminyum iPhone 5C'den daha sağlam mı yapıyor?

Hangisi daha sağlam; iPhone 5S mi, 5C mi?

iPhone 5C'nin plastik kasası, onu daha ince ve alüminyum iPhone 5C'den daha sağlam mı yapıyor?

Her ne kadar bilimsel bir araştırma niteliğinde olmasa da Android Authority'nin yaptığı yere atma testi, yeni Apple ceplerinin sağlamlığı hakkında bize bir fikir verebilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

iphone5'in camını takarsın olur biter.

5c direk yere kapaklandıgı icin camı kırıldı 5s tam olarak kapaklanmadı o yuzdn saglam kaldı

@27 Eyl 2013 19:49 Haklısın ama adamlar yere direk düşmeye karşı tasarlamışlar.

burdan tüm android kullanıcılarına sesleniyorum android bir telefonunuz senede kaç kez servise gidiyo sölemezsiniz tabiben sölimmi en az iki kez çevremde android kullananda çok iphon da iphone daha bir kere bile götüren görmedim ama android içler acısı gerçekten kime bakarsam şikayet ediyo bıkmışlar servise gitmekten o yüzden herkes dürüst olsun lütfen

2 senedir android kullanıyorum şimdiye kadar hiç bir sorun olmadı

@04 Eki 2013 20:41 4 senedir kullanıyorum hiç bi sorun yok

@04 Ekim 2013 20:41 Hem android hem de ios kullanicisi olarak. Ios'un hic mi hic kullanici dostu olmadigini soyleyebilirim. Iphonee 5s aldim 3 ay sonra satip lg aldim cok memnunum.

Sağlam iPhone 5 kaç defa düşürdüm taş gibi

2 senedir Nokia 603 kullanıyorum.. Özellikmiş vs.. o tür ilgim yok..Telefonu defalarda yüzüstü yan sırtüstü düşürdüm ve hatta birkaç kez koşarken cebimden fırlayıp metrelerce sürüklenip kaldırım kenarına çarpıp 3 parçaya (kapak, baytarya, telefon) ayrıldı.. ister inanın ister inanmayın ne cam çatlaması nede kasada göze batan bir çizik yok!! Sadece sağ alt köşede ufak bir sıyrılma var.. Ve halen sapasağlam taş gibi.. Ben Nokia'dan daha sağlam telefon üreticisi bilmiyorum..İşletim sistemi vs.. muhabbetine girmeyin ona lafım yok ama sağlamlık konusunda üzerinde tanımam

İphone 5s in on tarafi yere bile carpmadi arka tarafi carpti 5c ise direk yuzustu dustu bndan dolayi duzgun bir test oldugunu pek dusunmuyorum

Ne işsiz adamlar var anasını satayım.Telefon çok geliyorsa adres vereyim gönder karşı ödemeli

Çizildi mi bütün kasyı değişiyor adamlar. Ka çizmişşin ha kırmışsın.

Ben de anroid bi telefon kullanıyodum.Telefonu aldığım 1,5 yıl oldu şarj sorunu çıktı.En sonunda da telefon hiç açılmamaya başladı.Kaç kere servise gittim bi çözüm bulamadılar,öylece duruyo şimdi 1200 lira boşuna gitti.İphone al rahat et.

Motorola XT320 Defy Mini Kullanıyorum İlk Android telefonum satmaya kıyamıyorum. Telefon 7 - 8 kez yere düştü, 2 kez de klozetin içine düştü :) bunlara rağmen ilk gün ki gibi sorunsuz çalışıyor. dokunmatiği olsun kasası bataryası(kullanım süresi) mükemmelin ötesin de. ödediğim para kuruşu kuruşuna helal olsun. bir sonraki telefonum da Motorola olacak..

Sizce 5c almalımıyım

Sen de yorum yaz

Turhost