Oynat HTC 10 - Arabirimiyle Yenilikçi HTC 10, yalnızca teknik altyapısıyla değil, bunu kullanıcı deneyimine yansıtmasıyla da konuşulacak bir amiral gemisi.

HTC 10 - Arabirimiyle Yenilikçi

HTC 10, yalnızca teknik altyapısıyla değil, bunu kullanıcı deneyimine yansıtmasıyla da konuşulacak bir amiral gemisi.

HTC 10, yalnızca teknik altyapısıyla değil, bunu kullanıcı deneyimine yansıtmasıyla da konuşulacak bir amiral gemisi. En güncel Android 6.0 Marshmallow işletim sistemini getiren telefon, HTC'nin vazgeçilmez Sense arayüzünün de en güncel sürümünü ekrana taşıyor. Yılların tecrübesini yeni özelliklerle işleyen HTC uzmanları, bir kez daha geniş tema seçenekleri ve kişiselleştirme yeteneklerini son modellerine aktarmışlar. Bunlardan biri, HTC Freestyle Düzeni.

HTC Freestyle, sizi ekran ızgaralarından kurtarmak üzere tasarlandı. Ekrandaki simgeleri, çıkartmaları ve widget'ları, ekran üzerinde istediğiniz her yere sürükleyebilir, Android'in koyduğu kuralların dışına çıkabilirsiniz. Simgeleri düzenleyebilir, üst üste getirebilir, gruplayabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Yani HTC 10'la birlikte artık serbest yerleşime geçiyor, kendi telefonunuzda, olması gerektiği gibi kuralları kendiniz belirliyorsunuz.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

Turhost