Oynat HTC One ile karanlık odada! HTC One ile beraber gelen ultrapixel ve boomsound özelliklerini karanlık odada inceledik! Bu çok özel röportaj CHIP Online farkıyla ekranlarınızda!

HTC One ile karanlık odada!

HTC One ile beraber gelen ultrapixel ve boomsound özelliklerini karanlık odada inceledik! Bu çok özel röportaj CHIP Online farkıyla ekranlarınızda!

Dikkat! Video karanlık odada çekildiği için görüntü kalitesi düşüktür, ancak bu videoda amacımız telefonun karanlık ortamlarda verdiği sonucu sizlere aktarmaktır.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

o karanlık odada çekilen foto nerde??

karanlık odanın duvarlarında neden kristaller var?

@25 Şub 2013 21:42 :) kristal ne alaka :D ses geçirmeyen odalarda kullanılan madde süngere benzer birseydır. ve parlayabılır, o kadar balistik araştırma yapmaya gerek yok :D

Bende bişey sanmıştım :D

Bence 2 side abartilmis duvarda parlak seyler var seste soylenildigi gibi degil kaliteli ancak cift hoparlorun hakkini vermiyor

@26 Şub 2013 16:53 Ne zeki insanlarsınız siz elinize alıp incelemeden boomsound teknolojisine laf atıyorsunuz.Öncelikle arkadaşım görüldüğü gibi kameranın bize ulaştırdığı ses kalitesiz parazitli bu şekilde boomsound teknolojisinin yetersiz olduğuna nasıl karar verdin?

Hep aynı yeni amiral gemisi, inceliyorsunuz kandırmaca hep abartılıyor, ses çift hoporlörmüş boş olduğu görünüyor, ulrtra pixselmiş yerim ultra pixselini, söğüçlenmeye devam. 1998 yıllardaki telefonları arar olduk,

@03 Mar 2013 15:14 sen aramaya devam et elinde nokia 6300 la takılırsın artık, teknolojiden anlamıyorsan yeni ve en günceli aramaya gerek duyma ve gereksiz yorumla boşa yer kaplama!

vay be karanlıkta daha net fotoğraf yakalamak içnmi telefon alıcaz bu mu farklılık? ben sony xperia Z aldım su ve toz geçirmez ve çok dayanıklı o kadar para vericem ne farkı var ??? karanlıkta eccük daha iyi fotoğraf çekiyorm :))) yürü git yaa

@20 Nis 2013 18:56 Ziyaretçi, Palavrayı kes memnun musun ?

O değilde bu yorumların bazılarını okurken çok güldüm. Bildiğin burda 10-12 yaşındaki Apple ve samsung fanboyları gelmiş yok şu yok bu... Biri gidiyo sesi kötü biri gidiyo şu kötü. E sizin neyiniz iyi peki? Gidin bi marka öğrenin , teknoloji öğreninde gelin buraya. Kıskandığnızdan gidiyonuz odada şu var bu var. Iphone 5 yada samsung a ekleyeceğin 200 lira yerine git taş gibi htc al daha iyi..

Sen de yorum yaz