Oynat HUAWEI "Tek Dokunuşta Bağlan" diyor HUAWEI, "Tek Dokunuşta Bağlan" iletişim kampanyası ile mobil ekosistemin tüketici faydasına değiniyor.

HUAWEI "Tek Dokunuşta Bağlan" diyor

HUAWEI, "Tek Dokunuşta Bağlan" iletişim kampanyası ile mobil ekosistemin tüketici faydasına değiniyor.

HUAWEI Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu, yenilikçi "1+8+N" stratejisini "Tek Dokunuşta Bağlan" sloganıyla görselleştirilen yeni iletişim kampanyası ile duyurdu. HUAWEI cihazlarının birbirleri ile etkileşimini aktaran reklam filminde; günlük hayattan iş hayatına tüm çalışma, iletişim ve eğlence ihtiyaçlarının HUAWEI'nin zengin ürün ekosisteminin sağladığı kolaylıklar ve farklılıklar ele alınıyor. Reklam filmi içeriği Türkiye'ye özel olarak yerelleştirilirken, bu versiyonda özellikle ülkemizde var olan ürün ve servisler ele alınıyor.

eklam filminde öne çıkarılan HUAWEI Share ve Çoklu Ekran Paylaşımı (Multi-screen Collaboration) özellikleri, HUAWEI ürünlerinin kolayca birbirine bağlanmasını sağlayarak Windows ve Android işletim sistemleri arasındaki engelleri kaldırıyor. Telefon ekranının doğrudan Windows masaüstünde ayrı bir cihaz gibi görüntülenmesini ve kullanılmasını sağlayan teknoloji, PC ve cep telefonu kullanımını kökten değiştiriyor.

HUAWEI'nin yeni reklam filmi bu linkten veya yukarıdan izlenebilir.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz