Oynat İnanılmaz Örümcek-Adam 2 Türkçe Altyazılı Teaser Yeni Fragman Türkçe altyazılı olarak sunuldu.

İnanılmaz Örümcek-Adam 2 Türkçe Altyazılı Teaser

Yeni Fragman Türkçe altyazılı olarak sunuldu.

Örümcek-Adam'ın en önemli savaşının kendisiyle olduğunu hep biliyorduk; Peter Parker'ın sıradan sorumluluklarıyla, Örümcek-Adam'ın sıradışı sorumlulukları arasındaki mücadele. Ama, İnanılmaz Örümcek-Adam 2'de Peter Parker daha büyük bir çatışmanın başlayacağını fark ediyor.

Örümcek-Adam (Andrew Garfield) olmak harikadır. Peter Parker için gökdelenler arasında yüzmek, bir kahraman olmak ve Gwen (Emma Stone) ile vakit geçirmek kadar müthiş hiçbirşey yoktur. Ama, Örümcek-Adam olmanın da bir debeli vardır ve New York'luları, şehirlerini tehdit eden korkunç kötü adamlardan koruyabilecek tek kişi Örümcek-Adam'dır. Electro'nun (Jamie Foxx) ortaya çıkması ile, Peter'ın kendisinden çok daha güçlü biriyle yüzleşmesi gerekir. Ve eski dostu Harry Osborn'un (Dane DeHaan) da dönmesiyle, Peter bütün düşmalarının ortak noktasının OsCorp Şirketi olduğunu fark eder.

Yönetmen Marc Webb. Yapımcular Avi Arad ve Matt Tolmach. Senaryo Hikayesi ve Senaryo Alex Kurtzman & Roberto Orci & Jeff Pinkner.  Stan Lee ve Steve Ditko'nun Marvel Comic Book'undan uyarlandı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Güzel bişeye benziyo.

grafikler oyuncak gibi değil mi bana mı öyle geldi

filmin efektlerini bizimkiler bile rahatlıkla yapabilir, çok basit kalmış. sadece fizik motoruna ve yüz makyajına yüklenmişler. kısacası; hala bir çocuk filmi.

süper bence

Guzele benziyo ama örümcek adam bazi yerlerde oyuncak gibi gozukmus -.-''

çok iyi yhaaa

ya fragman güzelde bi açılmadı yüklen yüklen nerye kadar gerizekalılar hem siz ne zaman seyrettiniz lan sallamayın

La salak asıl sen çocuksundan kendini çok bilmiş sanıyon eğer kör olmasaydın filmin güzelliğini görürdün o zaman madem her boku biliyon filmi sen Çek mal

Kaç yaş ve üstü ??

Sen de yorum yaz

Turhost